Wpis z mikrobloga

Weźmy takiego @CzikaKiri klasyczny przypadek lateksa. Zaczyna łagodnie, mała ilość wpisów, niektóre wpisy nawet rudego delikatnie krytykują, a później bez żenady przechodzi do obsesji na punkcie Olgierda, Bezprawkano i Kinga, a ilośc wpisów to już kilkadziesiąt dziennie z czego część sam kasuje. I jego niechęć do nich jest specyficzna, nie wypomina im że #!$%@? coś po pijaku albo zmarnowali okazje, albo zapowiadali coś co się nie stało (jak akcja kinga z jechaniem wykopu pod wpływem %%%),on zarzuca im chodzenie na randki, uprawianie sportu, posiadanie mieszkania po matce, chodzenie na mecz xD
Klasyczne stadium lateksa, nietypowy. Niech wreszcie ubierze czerwony kubraczek i znacznie nagrywać żenujące filmy z obłąkanym śmiechem
#kononowicz #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 18
@bellacavem: Jest duża różnica między trollem, a kimś kto dostaje obsesji na jednym punkcie, angażuje się emocjonalnie i produkuje dziesiątki żenujących wpisów dziennie. Oczywiście dla niego te wpsiy są zabawne i "punktujace" wszystkich. To na 99,99% kolejny gość z jakimś rodzajem zaburzeń psychicznych, a od innych tego typu świrków różni się tym ze w miarę dba o sposób wypowiedzi ale to koniec różnic
  • Odpowiedz
@William2290: nie wiem, nie znam się. Dla mnie niech sobie pisze i on , i pyczasty, i drawek ,i maryjola ,i kosnoludek, i sam Krzysiu nawet. #!$%@? mnie to, wolność słowa jest. Nie wszystko trzeba przecież czytać. Omijamy wysrywy gościa i tyle. Nawet czarnej listy nie daję bo po cholerę ma się czuć wyjątkowy jeden z drugim i trzecim.
  • Odpowiedz
@William2290: W punkt. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu że mam nosa do tych gumowych petów tagowych, u mnie na czarnej to on już był od dawna, tak jak wiele innych którzy zaczynali łagodnie ale jednocześnie dawało się w nich wyczuć ich późniejsze zamiary. #!$%@?ć.
  • Odpowiedz