Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Wielka mi niby nowina ,że srawek przejął posesję na Szkolnej 17. Krzysiu już miesiąc temu na wysrywach ekypy kilkakrotnie powtarzał, że jak zakopią go w jamie to w domku drewnianym zamieszkają prezes meneli- zalewski i jego zastępca- srawek. A na ścianach zamiast świętych obrazów będą stały buteleczki po wódce ,winie ,piwku. #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
@bellacavem: Szeryf będzie wyjaśniał w niedługiej przyszłosci nowego właściciela i notariusza! Jest potencjał na kolejne żebrolajty i możliwość spłaty alimentów z JuTuby a nie z normalnej pracy. Celem Olgierda na początku wojny było wysłanie Konona do DPS, teraz też chce tego Sławek - po co ciągnąć tę wojnę zapytałby jakiś naiwny człowiek, nieznający Sheriffa i jego sposobu na łatwe życie i darmowy olkohol.
  • Odpowiedz
  • 2
@kamil28071987: spalić na chruście- tak, zgadza się. Ale potem zakopać w św.Lipce pod drzewem które Krzysiu już wybrał sobie. Drzewo to rośnie w lesie, a las ten rośnie tam gdzie kiedyś było bagno a w bagnie tym mieszkał diaubeł, którego maryja zadeptała swoimi złotymi nóżkami i tak tego diaubła zgładziła. Nie oglądasz Pan wilmów ekypy, że nie jesteś Pan na bieżąco w kwestiach funeralnych Krzysia???
  • Odpowiedz
  • 1
@CzikaKiri: najgorzej jak w parku znowu wi-fi darmowe awarię będzie miało. Trzeba będzie w gigabajty zainwestować albo z Macdonaldsa nadawać. A koleżanka Kasia ministra nadal koleżanka czy też już do wyjaśnienia i do raportu stanie/uklęknie?
  • Odpowiedz
  • 0
@CzikaKiri: A po co pozbywać się Ciebie? Narazie mnie za skórę nie zalazłeś, pośmiać się można z Twoich wpisów, często coś/kogoś trafnie podsumujesz . Ja nie wyznawca którejś ze stron w tym śmiesznym fekalnym universum , hejtuję sobie i śmieję się z chłopczyków którzy niczym żołnierzykami w piaskownicy walczą o dobro Krzysia, który gardzi całym światem. I tyle z tego ,że belweder Krzysiu oddał .A było wilmy oglądać ekypy, kanału nie
  • Odpowiedz
@bellacavem: Dawaj, dawaj na początek tagu, ja już 30 min. temu rzuciłem wyzwanie tym wszystkim antylateksom. Dziś się wzajemnie masowali po jaj*ach na tagu po lajcie Szeryfa, ale nawet 100 głosów nie będą w stanie uzbierać xD Chyba, że Bogutek założy z 30 mutikont i zacznie podbijać ankietę xD
  • Odpowiedz