Wpis z mikrobloga

ej wie ktoś co to było? nie wiem czy to przez to że jestem zmęczony ale po obejrzeniu tego filmu mam wrażenie że to komedia XD w sensie niby spoko film ale to bardziej parodia filmów o kultach tak? muzyka zajebista, klimat świetny akcja mimo iż powolna to nie przeszkadza to tutaj ale historia???? co to miało być? to wygląda jak jakiś trolling XDDDDDD fabuła jest w sumie bez sensu, tak naprawdę patrząc na to jak kończą główni antagoniści tej opowieści to większość rzeczy tu nie ma żadnego znaczenia, a sceny? ten konkurs "kto zrobi głupszą minę podczas seksu" na sam koniec to już swoją drogą ale scena śmierci pewnej postaci z tym wywalonym jęzorem XD a sceny walki to coś czego nie powstydziłby się Walaszek(chociaż to akurat nieironicznie ma swój urok) przecież to się kwalifikuje na cześć z serii "straszny film", nie wiem naprawdę patrząc na oceny i recenzje na filmwebie trochę zwątpiłem czy nie mam wylewu xdd podobało mi się ale nie wiem czy coś przeoczyłem czy co
#film #kino #opinia
morgiel - ej wie ktoś co to było? nie wiem czy to przez to że jestem zmęczony ale po ...

źródło: 7125183_3

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz