Wpis z mikrobloga

Serio nikt nie weryfikuje co ja tam oświadczam?
Brakuje dosłownie 1-2%...
Według stron banki to wszystko weryfikują, sprawdzają i niby wysyłają wnioski do prokuratury...
#wakacjekredytowe
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThreeDog na stronie zakładka kontakt i formularz kontaktowy i pójdzie to jako mail i wtedy mają obowiązek odpisać wiadomość mailową. Opisz dokładnie sytuację i może przekażą do działu weryfikacji
  • Odpowiedz
  • 0
@crazykokos To zanim odpiszą to minie czas na złożenie wniosku o zawieszenie kredyty bo od czerwca chciałem zawiesić. Ale spróbuję, bo dosłownie brakuje 1-2%...
  • Odpowiedz
@ThreeDog: nie będą tego sprawdzać. Ale jeśli już chcesz być w 100% w porządku i brakuje Ci 1-2% to przecież masz wiele możliwości.
Np:
- PPK, a jeśli już masz to zwiększ ile tam wpłacasz
- L4
- bezpłatny urlop
- niespełnienie któregoś z warunków umowy kredytowej, np. nie wydasz hajsu kartą. W większości umów masz coś takiego i wtedy podnoszą ci oprocentowanie np.
  • Odpowiedz
  • 0
@koniecswiatajestbliski Złożyłem takie pytanie do banku, kazali złożyć reklamację i opisać sytuację ale to będzie trwać jakoś 14 dni. Przekazali mi w banku że to realizuje BGK a nie oni więc oni oświadczenia nie sprawdzają ale że w którymś momencie BGK zacznie to robić... korci złożyć wniosek po prostu, a Ty co byś robił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz