Wpis z mikrobloga

  • 3
@morgiel trad wife może szukać tylko przystojny mężczyzna o prawych poglądach, jeśli jesteś brzydki to robią takie memy o tobie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Notes: zaraz Ci napiszą o koledze Czadzie który jest mizoginem xD wprawdzie nie mają kolegów i siedzą całkiem sami w domu, ale dziwnym trafem każdy z nich zna 10 czadów którzy szukają trad wifów i są za blakpillem xD

Ps O, już kilku takich się znalazło xD

@NDSS gdy brzydka kobieta nie chce śmoerdzącego nieroba to jest hipergamia, tak nie wolno. Gdy leń na rencie ze zrytą psychiką wyczekuje pięknej dziewicy
  • Odpowiedz
@morgiel: Oczywiście trad wife, która chce mieć trójkę dzieci, zawsze czeka w domu z obiadem i ciastem, w wolnych chwilach sprząta i dekoruje dom, ale też nigdy nie pozwoli za siebie płacić, wszystkie rachunki bierze 50% za siebie i rozwija interesującą karierę w tle xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Nowekonto1238 mało takich co siedzą na rencie i nic nie robią i raczej nie oczekują czegoś takiego. No chyba że kompletni odklejency ale tu na wykopie nie widzę takich wpisów a tu jest zagłębie polskiego przegrywu xd
  • Odpowiedz
@NDSS: naprawdę nie kojarzysz takich typów jak qew12 który otwarcie pisał, że zaświadczenie o autyzmie kupił sobie przez internet bez ani jednej wizyty u lekarza na stronie typu autyzm24.pl i chciałby mieć schizofrenię bo wtedy renta byłaby wyższa?

Albo tego drugiego co ma jedną parę spodni bo nie potrafi iść do sklepu, nie może pracować, ale może chodzić sobie codziennie na 10km spacery, jeździć na rowerze i przewalać rentę na gierki
  • Odpowiedz
  • 2
@glowie

@xPekka: @NDSS: nigdy nie widziałem przystojnych mężczyzn szukających tradwife xD zawsze to jakieś neckbeardy szukają


Ja ogólnie nie widziałem żadnych mężczyzn szukających tradwife ani jakiejkolwiek wife, bo na wypoku wszyscy anonimowi, a na żywo z ziomkami raczej nie gadamy o naszych wymarzonych żonach. Still nie widzę nic złego w szukaniu tradwife, skoro to jest zgodne z czyimś światopoglądem
  • Odpowiedz