Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy bylo bo ostatnio rzadziej lurkuje Wypok ale Premier Tusk powiedzial, "ze mamy prawo przypuszczac, ze sluzby rosyjskie mialy zwiazek z pozarem na Marywilskiej 44" jest to te slynne centrum handlowe w Wawie, ktore splonelo zanim dojechala straz bo bomby zapalajace byly podlozone w 8 punktach. Wiec skur$&#syny kacapy juz nas zaatakowaly ponizej progu wojny. Pomyslalem, ze dam Wam mircy znac bo nie kazdy jest ze Stolicy. Pozdro 600 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wypowiedz od 35 minuty: (wczesniej tez jest wiecej info)
EDIT: Jakby nie dzialalo bo chyba #wykop ma problemy z embeddingami YT z zapisow live to tu bezposredni URL:

https://www.youtube.com/live/v9XS7Jfk3NM?si=I43j2d4whb2eLbrj

#wojna #ukraina #rosja #warszawa #marywilska
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@Pokojowa: no.. jednak powiedzial... Bo ostroznie wazac slowa i tak, zeby nic nie ujawnic co mogloby zaszkodzic sledztwu powiedzial, ze maja prawo przypuszczac (czyli maja jakies wiarygodne dowody badz poszlaki badz cynk od wielkiego brata z USA), ze to ruscy. Tak by mogl powiedziec, ze z cala pewnoscia nie ma to nic wspolnego z kacapami czy bialorusinami a jednak tego nie powiedzial. ¯\(ツ)/¯ Wiec niczego nie paląc (hehe) jednak miedzy wierszami
  • Odpowiedz
@Borg-Net: myślę, że to dopiero początek im dłużej będzie trwała wojna na Ukrainie. Była już nawet spekulacja, że Rosja może próbować dokonać zamachu na Tuska.
  • Odpowiedz
  • 1
@Grooveer: Przeciez Europejskie Agencje Wywiadowcze ostrzegaly swoje rzady, ze kacapy weszly w aktywna forme przygotowywania dywersji i sabotazy w Europie. Chodzi o zamachy bombowe, podpalenia oraz niszczenie infrastruktury krytycznej. A wczesniej jeszcze NATO wydalo nagle oswiadczenie 2 Maja.

ruskom chodzi o zdestabilizowanie Europy przed wyborami do Europarlamentu, wiec trzeba byc czujnym i miec oczy dookola glowy. A to, ze strasza Tuska zamachem tak jak zalatwili Fico to tez wiadomo. Mam nadzieje,
  • Odpowiedz