Wpis z mikrobloga

Kradzież pieniędzy z funduszu sprawiedliwości to chyba największe skur#ysyństwo ze strony rządu PiS.

Miliony które miały iść na pomoc ofiarom przestępstw szły na konto przydupasów wycierających sobie mordy flagą i zdjęciem z Papieżem.

Duda musiał uniewinnić pedofila bo ofiary zostały zmuszone z nim żyć pod jednym dachem. Ile takich horrorów nie wyszło na światło dzienne?

Pisowcy się oburzają na hasło „#!$%@? PiS”.

Tutaj nie ma bardziej odpowiednich słów i żadnych innych nie trzeba.

#bekazpisu #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 na razie nic nie pokazałeś

No i właśnie to jest twój problem nie masz bladego pojęcia o czym mówisz i nie wiesz jak odpowiedzieć na punkty

Ja serio chętnie wysłucham twojego punktu widzenia
  • Odpowiedz
  • 1
@koral: nastąpił skokowy spadek kosztów obsługi długu. Cały twój wywód opiera się na założeniu ze wzrosły koszty.

Ty wymagasz żebym wchodził z tobą w dyskusję. Śmiech.
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 podaj daty i kwoty czyli
Jakie byly w danym momencie i jakie po

Chodzi o oparcie argumentacji w konkretnych datach
Bo nie mam do czego się odnosić a co za tym idzie merytorycznie się odnieść
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 ale misiu kolorowy wiesz że właśnie potwierdziles to co pisałem, najlepsze jest to że nawet nie zdajesz sobie sprawy że się pogrążyłes, na Boga :))

Analizując te wykresy wyraźnie widać ogromne wydatki na obsługę długu do 2014 czyli do roku kiedy umorzono obligacje, które posiadały OFE i zapisano wirtualne kwoty na naszych zusowskich kontach emerytalnych

Następnie w kolejnych latach widać spadek wydatków na obsługę no bo nie ma tych obligacji

Kolejne
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 cała koncepcja ciężkiego budżetu dotyczyła jego struktury, bo o to była walka aby wydatki stałe znaczyły mniej a likwidacja OFE cofała nas do punktu wyjścia

Dziś, za rok, za 5 lat nawet na 20 lat nie czulibyśmy tego ale zmiana tej struktury byłaby widoczna w długim okresie a tusk chciał tu i teraz

W tamtym czasie cała europa zazdrościła nam reformy OFE bo wiedzieli jak jest to kluczowy element aby budżet
  • Odpowiedz