Wpis z mikrobloga

Kradzież pieniędzy z funduszu sprawiedliwości to chyba największe skur#ysyństwo ze strony rządu PiS.

Miliony które miały iść na pomoc ofiarom przestępstw szły na konto przydupasów wycierających sobie mordy flagą i zdjęciem z Papieżem.

Duda musiał uniewinnić pedofila bo ofiary zostały zmuszone z nim żyć pod jednym dachem. Ile takich horrorów nie wyszło na światło dzienne?

Pisowcy się oburzają na hasło „#!$%@? PiS”.

Tutaj nie ma bardziej odpowiednich słów i żadnych innych nie trzeba.

#bekazpisu #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

największe skur#ysyństwo ze strony rządu PiS


@dqdq1: ...z wykrytych do tej pory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie wychodzi na to, że czego PiS się nie dotknął to szukał okazji do kradzieży. A jak drą pissdy, że Tusk ukradł to czy tamto to mamy 100% pewności, że to właśnie PiS ukradł i to na większą skalę niż zarzuca Tuskowi. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 poczekaj jak się dowiesz jak za poprzednich rządów Tuska przez nieszczelny system podatkowy Polska została okradziona na 250 mld zl a obywatelom zabrano z OFE 150mld zl
  • Odpowiedz
@koral: mi nic nie zabrali bo ja wiem, czym się różni 2 filar od 3, czym są prywatne subkonta w ZUS, oraz na czym polegała karuzela z wzajemnym finansowaniem ZUSu i OFE za pomocą obligacji skarbu państwa. Także takie dyrdymały to sobie kieruj do betonu, nie tutaj :) Na "niższe podatki" matiego i machloje z składką zdrowotną też się nie złapię :)

Ale żeby nie być jak typowy pisowiec - nasrać,
  • Odpowiedz
  • 2
@koral: przepisy uszczelniające VAT przegłosowało PO- jednolity plik kontrolny (JPK) które każdy przedsiębiorca wysyła co miesiąc.

OFE wyjaśnił kolega wyżej.

I tez nie wiem jak można nabierać się na to samo od 8 lat i jakoś układać sobie w głowie ze PiS nic z tym nie zrobił mimo posiadania wszelkich środków.
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 misiu kolorowy po nie rządziło miesiąc a 8 lat a to o czym mówisz to ostatni okres rządów

Przez 8 lat nie potrafili z tym skutecznie walczyć

A co do OFE to nic nie wyjaśnił
Do tej pory czekam

Przy okazji jak już będziesz odpisywał to wyjaśnij mi tak ogromne zyski Orlenu za ciecia obajtka bo wiemy dobrze że tylni fotel rządził

Może fakt że w pierwszym okresie PiS skasował wszystkie
  • Odpowiedz
@dqdq1: #!$%@?ństwo to było reklamowanie tego pseudo funduszu w radiu jaki to on jest wspaniały jednocześnie wyprowadzając z niego pieniądze. Człowiek puścił raz na rok radio w samochodzie a tam reklama tego tworu do wyprowadzania pieniędzy z budżetu i od razu humor popsuty.

Ale tępe łby się reklamami nabijały jaki to wspaniały fundusz jest i jaki pan Zero jest dobry.
  • Odpowiedz
@koral: wytłumaczyli ci jak działa OFE i dlaczego musieli dofinansować ZUS ale widać nie udało Ci się tego zrozumieć to próbujesz nieudolnie zmieniać temat na orlen - zysk miał dlatego, że ciągnął z kieszeni ludzi sztucznie kreując ceny paliw, których zmiany nie miały nic wspólnego z tym co się działo na rynku. Wyobraź sobie, że nowy szef orlenu powiedział by, że od dziś wacha jest za 10zl bo tak - tankować
  • Odpowiedz
  • 1
ogromne zyski Orlenu za ciecia obajtka


@koral: gdy skończyła się kreatywna księgowość okazuje sie że Orlen już sobie tak dobrze nie radził- 1,6 mld zł na hezbollah, braki paliwa na stacjach i pomoc wojska żeby chociaz na czesci paliwo było.

Oczywiście płacił za to podatnik.
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 @An_Easy_Lover @Antracytowy_Janusz @Gluptaki @BulgarskiTaboret @szarzujacyzajaczek

Kolorowe misie :))))

OFE było karmieniem milowym w zmianie struktury budżetu państwa
Dziś wydatki stałe to około 75% budżetu co oznacza że w zasadzie przystępując do budowy budżetu na nowy rok rząd decyduje o 25%

OFE miało pomóc w zwiększeniu tych 25% do 26, 27 i więcej

To jest wstęp do ogólnej sytuacji

Sama koncepcja OFE

Kasa na ZUS to są różne składniki jednym z tych
  • Odpowiedz
  • 0
@koral: to skąd skokowy spadek kosztów obsługi dlugu w stosunku do pkb po reformie ofe?

Ty autentycznie nie rozumiesz o czym piszesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 napisz dokładnie o jaką sytuację ci chodzi, daty, kwoty wtedy chętnie się dobrego odniose zaraz po tym jak obalisz wszystkie punkty, które opisałem
  • Odpowiedz