Wpis z mikrobloga

Kradzież pieniędzy z funduszu sprawiedliwości to chyba największe skur#ysyństwo ze strony rządu PiS.

Miliony które miały iść na pomoc ofiarom przestępstw szły na konto przydupasów wycierających sobie mordy flagą i zdjęciem z Papieżem.

Duda musiał uniewinnić pedofila bo ofiary zostały zmuszone z nim żyć pod jednym dachem. Ile takich horrorów nie wyszło na światło dzienne?

Pisowcy się oburzają na hasło „#!$%@? PiS”.

Tutaj nie ma bardziej odpowiednich słów i żadnych innych nie trzeba.

#bekazpisu #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
największe skur#ysyństwo ze strony rządu PiS


@dqdq1: ...z wykrytych do tej pory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie wychodzi na to, że czego PiS się nie dotknął to szukał okazji do kradzieży. A jak drą pissdy, że Tusk ukradł to czy tamto to mamy 100% pewności, że to właśnie PiS ukradł i to na większą skalę niż zarzuca Tuskowi. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 poczekaj jak się dowiesz jak za poprzednich rządów Tuska przez nieszczelny system podatkowy Polska została okradziona na 250 mld zl a obywatelom zabrano z OFE 150mld zl
  • Odpowiedz
@koral: mi nic nie zabrali bo ja wiem, czym się różni 2 filar od 3, czym są prywatne subkonta w ZUS, oraz na czym polegała karuzela z wzajemnym finansowaniem ZUSu i OFE za pomocą obligacji skarbu państwa. Także takie dyrdymały to sobie kieruj do betonu, nie tutaj :) Na "niższe podatki" matiego i machloje z składką zdrowotną też się nie złapię :)

Ale żeby nie być jak typowy pisowiec -
  • Odpowiedz
  • 2
@koral: przepisy uszczelniające VAT przegłosowało PO- jednolity plik kontrolny (JPK) które każdy przedsiębiorca wysyła co miesiąc.

OFE wyjaśnił kolega wyżej.

I tez nie wiem jak można nabierać się na to samo od 8 lat i jakoś układać sobie w głowie ze PiS nic z tym nie zrobił mimo posiadania wszelkich środków.
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 misiu kolorowy po nie rządziło miesiąc a 8 lat a to o czym mówisz to ostatni okres rządów

Przez 8 lat nie potrafili z tym skutecznie walczyć

A co do OFE to nic nie wyjaśnił
Do tej pory
  • Odpowiedz
@dqdq1: #!$%@?ństwo to było reklamowanie tego pseudo funduszu w radiu jaki to on jest wspaniały jednocześnie wyprowadzając z niego pieniądze. Człowiek puścił raz na rok radio w samochodzie a tam reklama tego tworu do wyprowadzania pieniędzy z budżetu i od razu humor popsuty.

Ale tępe łby się reklamami nabijały jaki to wspaniały fundusz jest i jaki pan Zero jest dobry.
  • Odpowiedz
@koral: wytłumaczyli ci jak działa OFE i dlaczego musieli dofinansować ZUS ale widać nie udało Ci się tego zrozumieć to próbujesz nieudolnie zmieniać temat na orlen - zysk miał dlatego, że ciągnął z kieszeni ludzi sztucznie kreując ceny paliw, których zmiany nie miały nic wspólnego z tym co się działo na rynku. Wyobraź sobie, że nowy szef orlenu powiedział by, że od dziś wacha jest za 10zl bo tak -
  • Odpowiedz
  • 1
ogromne zyski Orlenu za ciecia obajtka


@koral: gdy skończyła się kreatywna księgowość okazuje sie że Orlen już sobie tak dobrze nie radził- 1,6 mld zł na hezbollah, braki paliwa na stacjach i pomoc wojska żeby chociaz na czesci paliwo było.

Oczywiście płacił za to podatnik.
  • Odpowiedz
  • 0
@koral: to skąd skokowy spadek kosztów obsługi dlugu w stosunku do pkb po reformie ofe?

Ty autentycznie nie rozumiesz o czym piszesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@dqdq1 napisz dokładnie o jaką sytuację ci chodzi, daty, kwoty wtedy chętnie się dobrego odniose zaraz po tym jak obalisz wszystkie punkty, które opisałem
  • Odpowiedz