Wpis z mikrobloga

#famemma Marcon to idealny wykopek z tego tagu, dużo szczeka, a jak przychodzi co do czego to staje za ochrona, a poza kamerami dzwoni na policję. W dodatku gdyby nie pomysły z tego tagu to gość dalej by siedział z depresją i udawał naturala xD nie no beka z niego i wychodkow
  • 18
  • Odpowiedz
@XYZ91: Czyli wolisz słuchać o zasadach i sportowych walkach? Natan jest w cyrku i spełnia swoją rolę idealnie. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tego nie rozumieją.
  • Odpowiedz
@XYZ91: „Leszcz na liścia jak przychodzi do walki” – rzecz w tym, że to nie jest UFC. Walka niewiele znaczy w świecie freak-fightów. Jeżeli chce się pośmiać, to odpalam freaki, żeby obejrzeć właśnie takiego Natana. Regularnie oglądam też UFC, PFL, KSW itd. Trochę nie rozumiem twojego podejścia, skoro przeszkadza Ci to, że gość nie ma umiejętności.
  • Odpowiedz
@XYZ91 totalnie nie umiesz we freaki i jesteś tym typem z którym na ten temat się nie dyskutuje tylko czyta jego posty i łapie się za głowę z myślą "co za ludzie" i zażenowaniem.

Dzisiaj zrobiłem wyjątek.
  • Odpowiedz
@karol-orf: Niepopularna opinia, ale dla mnie przemoc fizyczna > slowa w freakach. Nie koniecznie same walki nawet, ale wjazdy typu Ozdobka czy Tybori to zawsze najlepszy content dla mnie.
  • Odpowiedz