Wpis z mikrobloga

spokojnie


@red7000: tjaa, pochwalisz się swoją "zdrową sylwetką" i będziesz "uprawiać sport" mając 50-60 lat to pogadamy XDD z resztą chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu. Elon jak na swój wiek wygląda całkiem spoko i to jest fakt.
  • Odpowiedz
@biauekWladcaJajek: "Jak na swój wiek", czyli w porównaniu z innymi 50 latkami? Chyba nie można tego tak porównywać, bo nie każdego stać na najdroższych kucharzy, najdroższe jedzenie, najdroższych trenerów osobistych i dietetyków, najdroższe środki farmakologiczne, najdroższe zabiegi kosmetyczne i najdroższych prywatnych lekarzy, jakie tylko istnieją.
  • Odpowiedz
Chyba nie można tego tak porównywać


@lewoprawo: no widzisz, a według mnie można ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak każdy polak powie "jestem gruby, mam brzuch i nie uprawiam sportu bo mnie nie stać". a ja po prostu porównuję sylwetką elona do innych 50 latków których można spotkać w sezonie pełno na plaży i zdecydowanie nie ma się czego wstydzić.
  • Odpowiedz
Elon jak na swój wiek wygląda całkiem spoko i to jest fakt.


@biauekWladcaJajek: Nie zgodze się. Wygląda gorzej od mojego ojca, a ten przebił już 60 ¯\(ツ)/¯

I to mówię całkiem obiektywnie, bo do Elona nic nie mam.
  • Odpowiedz
@biauekWladcaJajek: Tylko że tu nawet nie chodzi o lenistwo do ćwiczeń, tylko np. o to że jesz wyłącznie świeże produkty opracowane specjalnie pod Ciebie przez wykfalifikowanych dietetyków, rolników i ogrodników. A nie jakieś przetworzone żarcie z mikroplastikiem z Biedry. Albo że przy najmniejszej oznace choroby masz cały zespół prywatnych lekarzy, którzy natychmiast wszystko sprawdzą na najnowocześniejszym sprzęcie i przeprowadzą każdy zabieg, niezależnie od jego kosztów.

To jest po prostu poziom życia,
  • Odpowiedz
Nie zgodze się. Wygląda gorzej od mojego ojca, a ten przebił już 60


@xfin: ehh, nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem. wygląda dobrze "jak na swój wiek" nie znaczy "wygląda lepiej niż twój ojciec" xD weź 50-100 ludzi lekko powyzej 50tki, postaw wśród nich elona i gwarantuje że nie będzie się miał czego wstydzić. tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@biauekWladcaJajek: chodzę sportowo po górach, znam biegaczy, masz w Polsce tysiące ludzi w tym wieku, którzy nie są spaślakami - a Elon jest po prostu zadbany, bo ma hajs, ale nie wygląda dobrze w żaden sposób
  • Odpowiedz
ehh, nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem. wygląda dobrze "jak na swój wiek" nie znaczy "wygląda lepiej niż twój ojciec" xD weź 50-100 ludzi lekko powyzej 50tki, postaw wśród nich elona i gwarantuje że nie będzie się miał czego wstydzić. tylko tyle i aż tyle.


@biauekWladcaJajek: Wygląda lepiej niż przeciętny Amerykanin po 50 - to jest prawda.

Ale przykład taty podałem ot tak, pracuję z ludźmi w widełkach 25-55 i naprawdę
  • Odpowiedz