Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Plotkary, poświęciłam się dla Was i zapytałam właśnie Domi na live o tę historię z tysiakami od Agi. Domi powiedziała, że ona właśnie mówiła o tym, że nigdy nie słyszała o żadnych obietnicach.
Po finale Agą powiedziała, że będzie chciała odwdzięczyć się osobom które za nią stanęły. I tyle. Nie było obietnic ani zachęt przed

Tyle powiedziała Domi a później odpierala ataki Wam podobnych, którzy słyszą co chcą usłyszeć i zawsze wiedzą najlepiej
  • 12
  • Odpowiedz
@eliza-koper: jak na moje to jesteś najmniej wiarygodną osobą w temacie Judyszycy na tym tagu ;)
Wszyscy się przeslyszeli! A Dominika, nawet jeśli dzisiaj to powiedziała, to zapewne zorientowała się co walnęła i teraz próbuje wybrnąć, logiczne.
  • Odpowiedz
@pomarudze: O jej, dzięki Ci!❤️
Faktycznie dzisiaj tak Domi powiedziała, ale w niedzielę mówiła zupełnie coś innego... oprócz tego dzisiaj na początku live powiedziała: "Mam kontakt Agą, ale po ostatnim live w którym poruszyłam temat, którego nie powinnam, kontakt nam się pogorszył, ale jestem gadułą i nie miałam nic złego na myśli"
  • Odpowiedz
  • 1
@pomarudze: a Olka z czego probuje wybrnac?
O jakich wszystkich mówisz, skoro jednej się coś wydało, a reszta podchwytuje temat, bo pomyślunku zero a jechanie po Judaszycy jest modne i lajkotworcze.

Judaszyca miała prawo rozbić kule, chociaż to po ludzku jest mega ujowe w stosunku do człowieka z którym była w finale i to jest moje zdanie od początku. Nic mnie jednak tak nie bawi jak bazarowy jazgot części wykopu o
  • Odpowiedz
Domi powiedziała dobrze, tylko ludzie nadinterpretują.
Judaszyca obiecała tysiaka, ale nie padło nigdzie, że obiecała go wcześniej. Obiecała go ludziom jako podziękowanie po tym jak za nimi stanęli.
Co nie zmienia faktu, że Judasz jest zakałą, ha thu!
  • Odpowiedz
  • 0
@waldek2111...z tego konta ktoś usiłował tłumaczyć, że to nie było tak jak piszą, że Dominika nie mówiła, że Judaszyca czymś zachęcała do głosowania na nią. Oczywiście w mysl uprawianej tutaj zasady, ze i Herkules d...pa kiedy ludzi kupa, został czlek zakrzyczany, bo przecież to co mowil nie pasowalo do zbiorowej retoryki. Uj tam ze śladowym nawet obiektywizmem.

A wystarczyło logicznie pomyśleć, że gdyby Judaszyca oferowała komuś kasę za staniecie za jej
  • Odpowiedz
  • 1
@yolllx33: umiesz czytać, czy tylko pisać? W którym miejscu bronie Judaszycy? Czym jest to bronienie? Tym, że obsmiewam Wasza nielogike? O Adzie od dawna pisałam dokładnie to, co ty piszesz teraz
Co się u Ciebie zmieniło, ze teraz tak chętnie krytykujesz Adę?
  • Odpowiedz
  • 0
@yolllx33: jak była przedstawiona to kazdy wie, ale co można było czytać z jej zachowan to było dokładnie to o czym ja pisałam wtedy a Ty zobaczyłaś to dopiero teraz, bo musiala Ci Ada wyłożyć swoją interesowność jak chlop krowie na rowie
  • Odpowiedz