Wpis z mikrobloga

Teraz się dowiedziałem, że jutro muszę bibliografię dodatkowo oddać do sekretariatu (aktualna gorączka 39.3, więc będzie ciekawie), tak więc rodzi się pytanie (bo nauczycielka na e-mail nie raczy się odezwać :/):

1. Literatura podmiotu, literatura przedmiotu oraz ramowy plan wypowiedzi ma się znajdować na jeden kartce, czy ramowy plan na osobnej?

2, Same imię i nazwisko wystarczy, czy też trzeba klasę dopisać? :]

3, Jak jest napisane np: " I Literatura podmiotu: " to lepiej na końcu dać dwukropek czy kropkę?

#matura #matura2014
  • 9
@BlackReven: plan ramowy nie jest obowiązkowy, teraz musisz oddać samą bibliografię. u mnie wystarczyło tylko imię i nazwisko + zażyczyli sobie delikatnie ołówkiem datę egzaminu i egzaminatora, żeby im było łatwiej posegregować. Ja mam dwukropek, ale trzeba mieć chorych psychicznie nauczycieli, jeśli się o to mają czepiać.
@BlackReven: U mnie było mniej więcej tak:

1. Literatura podmiotu i przedmiotu były na jednym wydruku, a plan wypowiedzi osobno, ale nie był obowiązkowy.

2. Tylko imię i nazwisko, dla komisji jesteś tylko kolejnym dodatkiem do pensji, a nie kimś z klasy.

3. Tytułowanie działów nie było ani kropkowane, ani dwukropkowane. Po prostu stało:

I. Literatura podmiotu

II. Literatura przedmiotu

III. Ramowy plan wypowiedzi

Ale to było jakieś 6 lat temu,
@nomoreregrets: @krzeslo: @Onde: Wiem, że nie wymagany, ale nauczycielka się uparła, że mamy napisać. Tak więc mogę go normalnie oddać na drugiej kartce, czy lepiej zachować dla siebie?

To znaki usuwam, bo znając naszą dyrekcje to się przyczepią i trzeba jeszcze podpis pod koniec dać nie? :]
@BlackReven: Nauczycielka to sobie może, nie będzie jej w komisji. Ale ja bym wydrukował i jeśli w sekretariacie nie będą się o to pluli, to miał gdzieś fanaberie polonistki.

Nie zapomnij ujednolicić interpunkcji przy bibliografii. Mnie zrobili awanturę o brak jednej kropki, przy pozycji i suszyli głowę, żebym się zdecydował, czy chcę tam kropki, czy nie. :D
@Enhiz: Mam od siostry, ale niestety jest ona 7 letnia i mocno niedoprawiona, bo miała lajtową szkołę. Myślę, że to co teraz już mam to mi styknie, bo jak mnie w sekretariacie zobaczą to od razu wezmą i wygonią, byle się nie zarazić.
@BlackReven: Wolałam zaproponować, bo dzisiaj już trzy razy drukowałam moją bibliografię, bo babka się czepiała o źle ustawione marginesy, nie wspominając już o dwóch enterach, zamiast jednego :D