Wpis z mikrobloga

To dobrze bo mam 24 lata i jestem dziwicą.


@DragonBreath: bardziej chodzi o to że to jedyne co dobrego eksponuje i na czym opiera swój pomysł na siebie przy czym nie bardzo wiem co jest w tym dobrego.
  • Odpowiedz
@DragonBreath: ale ani lewaków ani nikogo innego jej błona dziewicza nie obchodzi a laska wciska ten temat każdemu.

Najlepsze było jak nagrała filmik "Stanowski zaproś mnie do kanału zero bo jestem dziewicą" XD
  • Odpowiedz
  • 4
ani lewaków ani nikogo innego jej błona dziewicza nie obchodzi


@thorgoth: Jak na kogoś kogo jej błona dziewicza nie interesuje lewaki dodają o tym strasznie duzo postów.

laska wciska ten temat każdemu.


@thorgoth: Mi tego nie wciska bo po prostu jej nie oglądam, i gdyby nie lewaki rozpisujace sie dzisiaj na temat jej seksualnosci to pewnie nigdy bym sie o niej nie dowiedział ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
konfiarzy


@thorgoth: Jestem konserwą, ale konfiarze robią nam tylko złą opinie. Złodzieje z PiSu w sumie też. Generalnie konserwy o skrajnych poglądach też. Cholerne konserwy zniszczyły konserwatyzm.
  • Odpowiedz
na czym opiera swój pomysł na siebie przy czym nie bardzo wiem co jest w tym dobrego.


@aarahon: A promowanie rozwiązłości i prostytucji jest dobre? Nie przepadam za Najką, ale to trochę trąci hipokryzją.
  • Odpowiedz
A promowanie rozwiązłości i prostytucji jest dobre?


@doveo: Nie jest. Czy to czyni nagle fiksacje na punkcie dziewictwa lepszą? No też nie - witamy w prawdziwym świecie. Whataboutism to tylko chwyt retoryczny, manipulacja.

A jeśli nie uważasz, ze to jest manipulacja, to hipokrytą czyni właśnie ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#najka #bekazlewactwa #neuropa #heheszki #bekazprawakow


Lewaki: Twoja seksualność Twoja sprawa i nikomu nic do tego

Najka: To dobrze bo mam 24 lata i jestem dziwicą.

Też lewactwo: Haha dziewica XDDDDDDDD RU-CHA-NIE, NO JUZ RUCHAJ SIE !!!!!!1111


@DragonBreath: przeglądam sobie tagi i czuję się nie jako wywołany do odpowiedzi. Pisałem już tam w komentarzach do ludzi którzy pisali, że pewnie trzaska się po kątach: gówno mnie obchodzi czy to jest fikcyjna postać
  • Odpowiedz
Czy to czyni nagle fiksacje na punkcie dziewictwa lepszą?


@wstanczyk: Brak rozwiązłości to mniejsza szansa na weneryki. Osoby z mniejszą liczbą partnerów seksualnych mają większą szansę stworzyć trwały związek.

Whataboutism to tylko chwyt retoryczny, manipulacja.


Czyli jesteś hipokrytą, skoro nie krytykujesz promowania rozwiązłości i prostytucji.
  • Odpowiedz
Brak rozwiązłości to mniejsza szansa na weneryki.


@doveo: Psst - błona dziewicza, czy jej brak nie broni cię przed chorobami wenerycznymi.

Osoby z mniejszą liczbą partnerów seksualnych mają większą szansę stworzyć trwały związek.


To zapewne ona, jak i wszystkie dziewice z wykopu już mają trwałe, szczęśłiwe związki. Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli jesteś hipokrytą, skoro nie krytykujesz promowania rozwiązłości i prostytucji.


Ale ty sobie to wymyśliłeś,
  • Odpowiedz
Psst - błona dziewicza, czy jej brak nie broni cię przed chorobami wenerycznymi.


@wstanczyk: Ale nie dawanie każdemu po kątach już tak ;)

To zapewne ona, jak i wszystkie dziewice z wykopu już mają trwałe, szczęśłiwe związki. Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z tego co widziałem, to baba jest dość wybredna. Może to jest powód?

Ale nie czyni to nagle promowania fiksacji na temacie dziewictwa dobrym.


Jest
  • Odpowiedz
Ale nie dawanie każdemu po kątach już tak ;)


@doveo: Dobra, weź mamy zapytaj, jak można się zarazić chorobą weneryczną i być dziewicą jednocześnie. Ja nie będę edukował.

Jest to mniej szkodliwe niż promowanie puszczalstwa.


Ja się poddaje xd Ty masz tak zblokowany umysł, że patrzysz i po prostu nie jesteś w stanie zrozumieć xd
jak piesek wytresowany do manipulacji
  • Odpowiedz
jak można się zarazić chorobą weneryczną i być dziewicą jednocześnie


@wstanczyk: #!$%@?, przecież chodzi mi akurat o każdy rodzaj aktywności seksualnej.

Ja się poddaje


@wstanczyk: Udowodnij, że promowanie wstrzemięźliwości jest bardziej szkodliwe niż puszczalstwa i prostytucji.
  • Odpowiedz
Udowodnij, że promowanie wstrzemięźliwości jest bardziej szkodliwe niż puszczalstwa i prostytucji.


@doveo: fiksacje na temat wstrzemięźliwości seksualnej są bardzo szkodliwe społeczne - patrz świat islamu i wszelakiej inżynierii opalonej.

Opcje promowane przez tą nieszczesną najke czyli - seks i wspólne mieszkanie tylko po ślubie, najlepiej nierozerwalnym wywołałały na świecie więcej cierpienia niż wszystkie prostytutki i onlyfansiary razem wzięte.
  • Odpowiedz
#!$%@?, przecież chodzi mi akurat o każdy rodzaj aktywności seksualnej.


@doveo: No a w dziewictwie o to nie chodzi.

Udowodnij,


@doveo: Czemu miałbym? Bo dalej nei rozumiesz, że właśnie do takiej formy argumentu się odnosiłem i ją własnie krytykowałem, a ty trzeci raz próbujesz usilnie jej użyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale odpowiem ci trzeci raz, może trafi - tworzysz fałszywą dychotomię. Dałeś się zmanipulować, albo
  • Odpowiedz
eks i wspólne mieszkanie tylko po ślubie, najlepiej nierozerwalnym wywołałały na świecie więcej cierpienia niż wszystkie prostytutki i onlyfansiary razem wzięte.


@thorgoth: Zródło: IDZD ;)
  • Odpowiedz