Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Ty sobie nie zdajesz sprawy jak daleko spacex zaszło. Z chwilą jak pisze ten post w starbase stoi złożony starship i czeka na pozwolenie na lot.
Starship to rakieta o masie 5tys ton i wysokości 120 metrów. Jak myślisz na #!$%@? komu taka duża rakieta?

Już pomijam fakt, że to właśnie spacex ma zabrać po raz pierwszy od 50lat astronautów na powierzchnię księżyca. Nasa bez spacex nie będzie w stanie
  • Odpowiedz
  • 3
@podbrodek tak bardzo nie służący ludziom że wybrali chłopa na 2 kadencję w 1 turze xDDD
Warszawiacy, czemu nie słuchacie wypopków jak to się wam tragicznie żyje??!!??
  • Odpowiedz
a może po prostu ma rację a Ty jesteś anonimowym przegrywem z internetu, którego zżera zawiść o dokonania potężnego afroamerykanina?


@End0: nie, jest zwykłym debilem, któremu chory system dał za dużo wladzy
  • Odpowiedz
@Beznazwyy
Ten sam spaceX w którym elon nie robi nic poza wysyłaniem próśb do NASA o pitos?
Ten sam spaceX w którym jedyna zasługa elona to bycie elonem i agregowanie specjalistów których potem traktuje gorzej od psa?
Ten sam elon który nie ma żadnego dorobku bo wszystkie projekty są na dobrą sprawę czyjaś inna praca?
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: tak ten sam spacex w którym elon jest głównym inżynierem i odpowiada za to w jakim kierunku idzie firma
Masz tutaj podcast z polakiem który tam pracował.
Dziwne ale chyba niepodziela twojej opini.
Widocznie on tam tylko pracował i nie miał dostępu do internetu wtedy by przeczytał, że przecież musk nic nie wie o spacex.
https://youtu.be/JrQRUr_t5Rk?si=3jSwBhaxVWe_qprB

A tak swoją drogą możesz sobie kupić książkę jego biografera. Chodził on z nim
  • Odpowiedz
@Beznazwyy:

Oczywiście NASA również ma plany co do załogowego lotu na marsa ale chyba głupio tak im pisać, że mają trójke z fizyki i tego się nie da zrobić


Ale rozumiesz jakie rzeczy Musk zaklinał się ze zrobi i co z tego wyszło? Czy walisz konia do spacex i ich bożka tak bardzo, że nie doczytałeś nawet do końca postow i nie rozumiesz z czego się śmieją ludzie?
  • Odpowiedz
@Hatespinner: dlaczego po prostu nie napiszesz konkretnie o co ci chodzi?
Moja pierwsza wypowiedź odnosiła się do opini użytkownika sugerującego że spacex nie przeprowadzi lotu na marsa. Stwierdziłem, że spacex jest w stanie to zrobić a użytkownik po części się zgodził z tym.
Potem ty się #!$%@?łeś na dzień dobry mnie obrażając i stwierdzając że się nie da.
Tłumacze ci że starship to rewolucja i staje się to coraz bardziej realne.
  • Odpowiedz
@Beznazwyy:

stwierdzając że się nie da.


Po pierwsze to przeczytaj co napisałem jeszcze raz i spróbuj znaleźć gdzieś informacje o tym czy coś się da albo nie da, bo sam jestem ciekaw gdzie to znalazłeś.

Moja pierwsza wypowiedź odnosiła się do opini użytkownika sugerującego że spacex nie przeprowadzi lotu na marsa.


Po drugie to oryginalny post był o wyśmiewaniu kolonizacji Marsa, a nie o locie na Marsa, co tylko znowu potwierdza,
  • Odpowiedz
@Hatespinner:

Kolonizacja Marsa, Hyperloop, ah, piękne projekty Elona żeby clickbaitować dzieciaki, które miały 3 z fizyki, ale lubią internet.


Widzisz z kontekstu zrozumiałem to tak, że sugerujesz, że się nie da widocznie istnieje inna możliwość interpretacji.

to zabawne ale spacex już tak daleko zaszło, że na serio w tym momencie można się zastanawiać czy oni faktycznie nie wyślą człowieka na marsa. To nie będzie dziś ani za pięć lat ale ze
  • Odpowiedz
@mepps: #!$%@? robi sobie zdjęcie z Sorosem otwarcie mówi, że chce zrobić z Warszawy Europejską stolicę, ale nie mówi co za tym stoi czyli nawiezienie #!$%@? thirdworlderów, jak w Londynie. Bo mądrzejsza o tym nie wspominać niech polaczki nadal śnią swoje sny o potędze z przyrostem naturalnym 1.05 #!$%@? jaki ten #!$%@? kraj jest zakłamany.
  • Odpowiedz
@Beznazwyy:

Widzisz z kontekstu zrozumiałem to tak, że sugerujesz, że się nie da widocznie istnieje inna możliwość interpretacji.


A jest zbudowany hyperloop albo ludzie kolonizują Marsa? „W teorii” to mój plan dokonania tego samego jest na tym samym etapie co Elona. XD

Rozumiem że w pełni się zgadzasz w takim razie z tym stwierdzeniem


To źle rozumiesz, ale już zostało ustalone że masz problemy z wyciąganiem wniosków z tekstu, oraz uważnym
  • Odpowiedz
@Hatespinner: dobra już mi się znudziło mam lepsze rzeczy do roboty

To jest moja ostatnia odpowiedź ale w kwestii niespełnionych obietnic dodam jeszcze to.
Na początku czerwca starship po raz czwarty wzbije się w powietrze i po raz czwarty wybuchnie. Tym razem jeśli booster poprawnie zasymuluje lądowanie to w piątym locie spacex będzie łapało booster przy użyciu dźwigu.
70 metrowy obiekt spadajacy z prędkością kilku tysięcy kilometrów na godzine będzie "łapany"
  • Odpowiedz