Wpis z mikrobloga

Będą musieli go znowu lekami nafaszerować bo tym razem nie będzie heheszkow jak przed komisją do Pegazusa.


@badreligion66: Mam nadzieję, że tym razem komisja przeczyta chociaż wikipedię i zrobi sobie listę pytań, bo ostatnio dziadek z demencją zrobił z nich pośmiewisko.
  • Odpowiedz
@Idaho59: nie mogę na to odpowiedzieć, bo z nieznanego powodu moderacja może mi usunąć wpis lub zablokować konto.
Jak w Gdańsku umarł lokalny krętacz i oszust w 2019 i napisałem "dobrze że z dech" załączając zdjęcie desek, dostałem bana na rok XD
  • Odpowiedz
@PepeXD Budyń święty nie był i każdy stąd to wiedział, ale karą nie jest nóż od psychola tylko proces sądowy, jeżeli ktoś by go oskarżył.
Był mimo wszystko dobrym prezydentem.

Ja sam lubię czarny humor, ale bez przesady, to już trochę przegięcie.
Z fartem.
  • Odpowiedz
bo ostatnio dziadek z demencją zrobił z nich pośmiewisko.


@Logytaze: zmieniając zdanie co 20 minut i unikając odpowiedzi na pytania? To chyba pośmiewisko dla widzów republiki xD
  • Odpowiedz
@malinq: Zależy czym jest dla ciebie komisja. Jeśli masz 5 latek i to show z oraniem to możesz oceniać standupowy występ Kaczyńskiego negatywnie. Ludzie dorośli raczej oczekiwali niewygodnych pytań, na których Kaczyński się wyłoży i zostaną postawione jakieś zarzuty. Tak się nie stało, bo komisja nie potrafiła przycisnąć dziadka. To nie tylko moje zdanie, ale ocena wszystkich mediów. Komisja się wtedy ośmieszyła.
  • Odpowiedz
Ludzie dorośli raczej oczekiwali niewygodnych pytań, na których Kaczyński się wyłoży i zostaną postawione jakieś zarzuty.


@Logytaze: jak mogą zostać postawione zarzuty za unikanie merytorycznej odpowiedzi na pytania? Który to paragraf łamie? Nie musisz odpowiadać...

To nie tylko moje zdanie, ale ocena wszystkich mediów.


@Logytaze: https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_populum - i swoją drogą, zobaczyłbym jak się wijesz próbując udowodnić tę gównotezę dla pisowców, szukając ocen "wszystkich mediów" która będzie pasowała do twojej narracji.
  • Odpowiedz
jak mogą zostać postawione zarzuty za unikanie merytorycznej odpowiedzi na pytania? Który to paragraf łamie? Nie musisz odpowiadać...


@malinq: Czy ty właśnie stwierdziłeś, że komisja nie ma sensu? A może komisja nie potrafi zmusić Kaczyńskiego do zeznań? Czy ty w ogóle oglądałeś to przesłuchanie?

i swoją drogą, zobaczyłbym jak się wijesz próbując udowodnić tę gównotezę dla pisowców, szukając ocen "wszystkich mediów" która będzie pasowała do twojej narracji.


Czy Stan Wyjątkowy zrzeszający
  • Odpowiedz
@Logytaze No jak pomijasz fakt, że wytknąłem Ci ad populum i nazywasz to sraniem na szachownice to nic dziwnego, że tak chętnie polerujesz kacze berło XD

Gdzie powiedziałem coś o pisowskich mediach? Najpierw ad populum teraz walenie w chochoła? Nadal twierdzisz, że nie potrzeba Ci korepetycji? W takim razie potrzeba Ci pokory ptysiu bez szkoły i rodziców którzy poświęciliby trochę czasu na twoje wychowanie.

Dawaj te wypowiedzi ze wszystkich mediow potwierdzające twoją
  • Odpowiedz