Wpis z mikrobloga

Długie czy krótkie klamki do nakeda? Na fabrycznych mi się źle jeździ coś ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakoś bardziej mi pasują krótkie, ale nigdy długo nie latałem na krótkich i nie wiem czy nie będzie to strzał w kolano. Niech się ktoś wypowie kto latał na takich i takich. Zależy mi by były wygodniejsze od oryginalnych

#motocykle
  • 9
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ja osobiscie od zawsze krotkie, ale mozesz kupic takie z regulacja, takich nie mialem, w teorii 2 palce wystarcza na klamke jesli masz sprawny uklad a z tego co pisales wczesniej, heble slabe wiec nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@xede ano krótkie mogą być strzałem w kolano przy tym heblach xD
@amath tutaj nie ma nic do zrobienia ( ͡º ͜ʖ͡º) stalowy oplot jest, nowe klocki i płyn. Ludzie drutuja poprzez felgę + tarcze i zacisk od gpz500, ale aż tak mi się nie chce xD
@Zielony34 no chyba przy długich zostanę
  • Odpowiedz
  • 0
@xede z przodem tragedii nie ma, ale też genialny nie jest. Trzeba mieć to na uwadze jak się jeździ, nie odwijać, trzymać dystans i modlić się by nie było hamowania awaryjnego. Sama er-5 demonem nie jest da się przeżyć, ale no. Moze za rok czy dwa ja zmienię na coś świeżego. Tył to działa jakby chciał, a nie mógł XD no i łatwo koło zblokować. Z wyczuciem, z wyczuciem wszystko ( ͡
  • Odpowiedz