Wpis z mikrobloga

@Kielek96: podatki obniżone? handel w niedziele legalny? rozdawnictwo ukrócone? nie?
to nie zawracać mi dupy pierdołami, dziękuję bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kielek96: czyli stać ich na likwidację składki zdrowotnej i radykalną redukcję pozostałych podatków, prawda?
Jestem pewny, że już lada moment zobaczymy obiecaną reformę fiskalną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
podatki obniżone? handel w niedziele legalny? rozdawnictwo ukrócone? nie?

to nie zawracać mi dupy pierdołami, dziękuję bardzo


@voov100: hej, wiesz co, wyrównamy wiek emerytalny. Będzie super sprawiedliwie.
Tylko po tym nie głosujcie na skrajnych populistów, zamordystów i złodziei! O boże, o #!$%@?!
--------------
dopóki pisdy mają po 30% to nie można wprowadzać niepopularnych reform. polacy są niestety za głupi więc mamy takie reformy jakie mamy. No i na pewno wyborcy
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: jakich niepopularnych reform? Jeśli to co wymieniłem powyżej to niepopularne reformy to ja chyba wolę skrajne lewactwo/prawactwo, które te niepopularne reformy wprowadzi xD
  • Odpowiedz
@voov100: skrajne lewactwo i prawactwo nic nie wprowadzi bo nie będzie rządzić. I tu jest pies pogrzebany.
A nawet PO samo nie rządzi bo ma hamulcowych z trzeciej drogi i partię Kobiety Gurom z drugiej drogi. Jest to oczywiście dla nich wygodne, ale jest.
Nikt nie zlikwiduje ekstra podatków bo nie tylko socjal ale i wydatki zbrojeniowe napuchły jak ja #!$%@?ę. Może ruszą zdrowotną od środków trwałych ale zdrowotna to
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: twój ton wypowiedzi wskazuje, zę wg ciebie dobry tusk to jedyny ratunek od złego pisu. Jako, że nie zgadzam się z takim ujęciem sprawy, a z fanami po i pisu dyskutować nie ma sensu to zakończę tę rozmowę.
  • Odpowiedz
@Kielek96 przecież oni nie zmienili ani jednego przepisu i dostali ten hajs, co tylko pokazuje, że była to decyzja czysto polityczna UE, bo PiS im się nie podobał, co jest w ogóle jakimś skandalem, że pieniądze które nam się należały trafiły tak późno, bo jakiś rząd jest ludziom w Brukseli na rękę czy nie xddd
  • Odpowiedz
  • 0
@DrFaithless: Przedstawił plan na przywrócenie praworządności i za to dostaliśmy pierwszą transzę. Wypłata reszty pieniędzy nastąpi dopiero po wypełnieniu przez Polskę tzw. kamieni milowych
  • Odpowiedz