Wpis z mikrobloga

@malinq

Ziembę czy Brauna

Nie, śmieszny niebieski ułomku. Informacje na temat projektu, którego nazwa jak wół figuruje na zamieszczonym przeze mnie filmiku, a który jest skierowany wprost do prawackich spierdonów ( ͡° ͡°) i kto to jest ten Ziemba?
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe możliwe ze zrobiłem literówkę w nazwisku. Chodzi o tego pseudolekarza od lewoskrętnej witaminy C. Ale nie dziwi mnie, że lepiej znasz jego nazwisko, niż ja XD

Btw. kultura dyskusji nie zobowiązuje mnie do oglądania każdej treści video, żeby znaleźć dowód na twoją gównotezę. Wróć do szkoły, albo poproś matkę o poprawienie roboty, bo wychowanie Cię #!$%@? koncertowo.
  • Odpowiedz
@malinq aha, czyli nie masz obowiązku oglądać treści wideo, wobec którego jakimś cudem zaprezentowałeś jednak konkretne, BŁĘDNE stanowisko, dodając jeszcze ad personam, a teraz śmiesz coś szczekać o kulturze dyskusji. Ładnie tam masz pod deklem.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@drobne_na_taryfe słyszałaś, że za dowiedzenie prawdziwości tezy odpowiada ten który ją stawia, a nie trzeba jej poszukiwać w wysrywach jakiejś sfrustrowanej baby która wszędzie widzi prawaków. Nie różnisz się niczym od konfederackich prostaków którzy wszędzie widza lewactwo. Leć na czarno, bo szkoda mojego czasu na nawiedzoną.
  • Odpowiedz
@malinq i #!$%@?łeś się akurat do moich prawaków, a nie lewaczek OPa xD

Masz swoje "potwierdzenie tezy" dosłownie w skomentowanym przez siebie materiale, skoro jesteś tak żądny wiedzy wystarczy przepisać te kilka znaków do wyszukiwarki i kliknąć w pierwszy link. Widzę po twojej aktywności misiu, że dla ciebie wyk0p to bardzo serious business i najlepiej, gdybym ci wysmarowała całą podpartą badaniami publikację na temat redpillackiego #!$%@? i jego appealu wobec poszczególnych grup
  • Odpowiedz