Wpis z mikrobloga

@andrzejbambrzej:

To że ci ktoś napisał na Twitterze że to tyle kosztuje to jedno, nie chciało mi się już colegi uposia #!$%@?ć że kwota była 20 razy mniejsza i max to było $200 + twoje 2-5 zł to może daje jakis margines z aptologii, może jeszcze wrzucasz prlowskie i guziki żeby było że dałeś a się nie wykosztowales xD
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Celestines oczywiście, że znam. Mieszkam w Polsce, jak byłem gówniarzem to chodziłem, każdy chodził jak miał 10 lat i rodzice wysyłali. I ty też pewnie chodziłeś. Pewnie dopiero niedawno przestałeś, skoro jeszcze tak się tym emocjonujesz. Pamiętam, że nigdy nikt nikogo nie zmuszał do wrzucania na tacę, szedł chlopek z koszykiem i kto chciał to wrzucił jakiegoś klepaka.

Dobrowolne wrzucenie jakichś drobnych, żeby posiedzieć kulturalnie w ławeczce w budynku który trzeba jakoś
  • Odpowiedz
@Celestines no czyli chodziłeś, wiesz jak to wygląda. Jak już mówiłem opłata jest dobrowolna, można chodzić całe życie, nie dać ani złotówki i nikt ci nic nie zrobi. Twój argument jest inwalidą. Żadne fikołki, to są dwie kompletnie różne rzeczy
  • Odpowiedz
@Celestines a wierzący Ci przeszkadzają bo wchodzą Ci do mieszkania i Cię kropią wodą swięconą, czy masz jakiś inny madry powód? Ciebie widzę wszystko #!$%@? obchodzi a się o 8 rano srasz o ludzi co do kościoła chodzą na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD do szkoły wychodź
  • Odpowiedz
Cześć Polaków co niedzielę płaci konkretną kwotę za słuchanie powtarzalnych mantr


@Celestines: Mantry, modlitwy, medytacje z definicji to to samo i mają być powtarzalne i wprowadzać spokój i dystans wobec własnej osoby, obiektywnie służą czemuś pozytywnemu, stąd są praktykowane w różnych wielkich religiach od tysięcy lat, a na górę Atos przyjeżdżają najważniejsze osoby na świecie. To jest tego zaprzeczenie- atencjowanie się w gniewie i emocjach i stawianie własnego ego w centrum.
  • Odpowiedz