Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Moją odpowiedź na bełkot Łysego uważam za adekwatną, uwzględniając w tym mój interes, tj. z oszołom może się tak odpalić, że podtopi, w swoim mniemaniu, wroga i utopi samego siebie, a tak się skończy "ujawnienie moich danych". Adam stąpa po cienkiej linii, którą przekracza już małym palcem PRAWEJ stopy. Jeśli ktoś uważa, że moja odpowiedź jest nieadekwatna to albo ma 12 lat albo jest #!$%@?ęty jak nasz protoplasta.

Nawiązanie do mojej wiadomości wczoraj, ostatniej, po której się uspokoił. (w zał.). Czekam na maila. Co podkreślałem na wykopie i się tego nie wypieram: tak, w tym uniwersum Raport to najinteligentniejsza bestia. Przynajmniej była. Zobaczymy czy nadal jest.

Adam, czekam na @. Tik, tak. ⏱
lskx - #raportzpanstwasrodka 
Moją odpowiedź na bełkot Łysego uważam za adekwatną, uw...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-19 o 21.40.27

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@lskx: No nareszcie męskie wyjaśnienie. Bo ten film , powiedzmy sobie, nie był zbyt konkretny. Masz jakiś pomysł co dalej ??? Zastraszony odpuszczasz kontent Machaja ??? Cisniesz tylko te niemoty Mankowo Dariuszowe ?? Czy może jednak, weźmiesz się za rozpracowanie tego wieprza????
  • Odpowiedz
Hajlownik celowo co jakiś czas podkręca temat "hejterowy" bo daje mu to realny przyrost wyswietleń i chyba każdy tutaj o tym wie. Gracie z zapijaczonym naziolem do tej samej bramki, w której czekają dolany z jutuby - tylko debil tego nie zauważy.
  • Odpowiedz