Wpis z mikrobloga

Co trzeba mieć w głowie aby lecieć 30 letnim śmigłowcem w góry we mgle? Ciekawy jestem czy piloci sami z siebie uznali że to jest spoko pomysł i dadzą radę czy może to wyglądało w ten sposób jak w Smoleńsku gdzie były naciski na pilotów i teksty typu "zmieścisz sie śmiało"

Zastranawia mnie też, czy ich służby meteorologiczne przewidziały że bedą złe warunki pogodowe i czy poinformowali o tym prezydenta proponując aby ten udał sie na miejsce samochodem albo poleciał w innym dniu,

#iran #lotnictwo #polityka
Kielek96 - Co trzeba mieć w głowie aby lecieć 30 letnim śmigłowcem w góry we mgle? Ci...

źródło: upload_1716188385_116568565

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Martenzyt_waleczny: Aaa rozumiem, przepraszam źle zrozumiałem twoją wypowiedź.

No cóż, zobaczymy jak to sie skończy z Izraelem, mam nadzieje że Natenjahu kiedyś odpowie za to co teraz robi jego wojsko w Palestynie.
  • Odpowiedz
@Kielek96: tak sobie pomyślałem, że niby leciały razem 3 śmigłowce i tylko ten jeden się rozwalił, akurat ten z najważniejszym pasażerem. Może pilot jakoś w tym pomógł? Poświęcił się ale zemścił się za coś? Wiem, ze ich tam na pewno porzadnie orzeswietlaja, ale niedawno wiele ludzi w protestach zginelo. Może miał kogoś takiego w rodzinie, a taki wypadek nie ściąga podejrzeń i represji na jego pozostałą rodzinę. Tak tylko sobie rozmyślam.
  • Odpowiedz