Wpis z mikrobloga

Nr 1 #onucazglownej <--------- zapraszam do obserwowania, może coś jeszcze wleci

Niepełnosprytny wywołał mnie do tablicy po wrzuceniu swoich manipulacji i skasowaniu komentarza, który był kontrą na tę manipulację. Szczerze nie chce mi się robić tej serii, mimo, że to dopiero pierwsza osoba. Bo głowa od tego boli.

@d4wid d4wid

Kim jest ten użytkownik?

Koleś spędził cały dzień, na czytaniu całego mojego profilu xD, a przynajmniej wpisów i komentarzy z 6 lat! Czaicie to xD? Czytał bardzo dokładnie, bo porobił masę, WYRWANYCH z kontekstu screenów. Skrupulatnie ominął wszystkie oficjalnie źródła, którymi prawie zawsze podpieram to o czym piszę (gdy powołuję się na dane).

Kto normalny tak robi? Raczej nikt. Ale jeśli jesteś opłacanym onucowym trollem to masz za to płacone i możesz spędzać cały dzień na wykopie tak właśnie działając. Patrząc w profil - typ dosłownie całe dnie siedzi na wykopie i komentuje na powiązanych tagach.

Tagi tożsame (z wyjątkiem tego, że beka z lewactwa):
#neuropa #polityka #sejm #rosja #ukraina #polska #bekazlewactwa #konfederacja #covid19 #szczepienia
DanteTooMayCry - Nr 1 #onucazglownej <--------- zapraszam do obserwowania, może coś j...

źródło: 2024-05-20 20_44_22-NVIDIA GeForce Overlay

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Ten typ to patol i nawet miał ciągoty do konfederacji ale innych oskarża


@Stabilizator: i co konfiarzu, jako akt, że nie mam racji w śmianiu się z was wrzucasz jakieś skriny z patotagów?D
Najlepsze, że ty to kolejny konfederata, co wspiera roSSyjską dezinformację.
Nie bez powodu jesteś od dawna na czarnej
  • Odpowiedz
@kiszczak:

Krótkie pytanie weryfikacyjne: negujesz ładowanie Amerykanów na księżycu?


Zapraszam do tematu w którym było to poruszane. Odpowiedź tutaj tak lub nie, to tak jak z pytaniem czy przestałeś już molestowac kotki w piwnicy. Tam w temacie d4wid jest screen z dokładnym czasem, kiedy ten temat był poruszany.

@d4wid

Ups xD. I komentarz zniknął tak jak mój. Ciekawe jak to się stało ;D?
  • Odpowiedz
Ups xD. I komentarz zniknął tak jak mój. Ciekawe jak to się stało ;D?


@DanteTooMayCry: no to lecisz przegrywie na czarną w takim wypadku ;D

Musisz mieć dzisiaj dobry dzień, że pod twoim postem jedyna osoba, która się wypowiedziała o tobie dobrze, jest jakiś maciek 15 lat z tiktoka co sieje kacapską dezinformację na wikopie XD
Ale w sumie to nic dziwnego, bo jesteś wyborcą konfederusji, partii proroSSyjskiej
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry To nie jest jak z kotkami, bo to pytanie nie zawiera żadnej tezy, a z kotami tak. Pytam o TWOJĄ prywatną ocenę tego: wierzysz w to lądowanie? Tu jest tylko odpowiedź tak lub nie. Kwestie dlaczego opowiadasz się za jakąś opcją są drugorzędne. Więc tak czy nie?
  • Odpowiedz