Wpis z mikrobloga

@whitepiranha: miałem trzy różne watomierze, w tym bardzo podobny do tego. Wszystkie zdychały po 1-2 latach "pracy" (w sumie po prostu sobie siedziały w gniazdku). Nie wiem czy miałem pecha czy po prostu to są jakieś mega delikatne urządzenia.
  • Odpowiedz
@whitepiranha
Nie trzeba za każdym razem wciskać się RESET:
-> kasowanie wartości MIN, MAX, KWh, KgCO2: przytrzymujemy razem przyciski "ENERGY" i "UP"
-> kasowanie wartości COST: przyciskiem "COST" wybieramy pole "COST" (wtedy w polu COST widać jednostkę "COST"), naciskamy razem przyciski "ENERGY" i "COST"
-> kasowanie odliczania czasu: przyciskiem "CLOCK" wybieramy stan w
którym wyświetlany jest czas pracy urządzenia (wtedy w polu COST widać
jednostkę "DAY"), przytrzymujemy razem przyciski "ENERGY" i "CLOCK"
  • Odpowiedz
@Lupus_Management: kupiłem taki teściowi kiedyś, żeby zmierzył sobie zużycie energii na starej zamrażarce, takiej z późnych lat 70tych. Po 2 miesiącach ta zamrażarka popsuła się i przestała działać. Niestety dowiedział się o tym wnajgorszy możliwy sposób, gdy już wszystko w środku żyło i mega śmierdziało XD
  • Odpowiedz
@Lupus_Management: tego barachła za darmo nie chciałbym. Nie dość, że jest bardzo niedokładny, to do działania potrzebuje 2 baterii AAA!!! będąc podpiętym do prądu. Pan XiHui Wi nie podumał i zrezygnował z mini zasilacza, który zasiliłby to cało ustrojstwo
  • Odpowiedz