Wpis z mikrobloga

  • 0
@Stan_Przedzawalowy: Jaki bunkier? Idz sie leczyc. Broni atomowej trzeba uzyc, ale najpierw taktycznej i najpierw na oddzialach zbrojnych, bron jak kazda inna, tylko mocno kopie. A kto - czy Rosja na Ukrainie, czy Izrael w razie potrzeby, czy USA gdzies znowu puknie, to juz nie ja decyduje. W masonow tak, w masonow.
  • Odpowiedz
  • 0
@Stan_Przedzawalowy: Mam taka nadzieje, bo tutaj jest tyle syfu na ziemi, ze rzygalem tym - jest tylko jeden sluszny Bog, Bog Zydow, Jahwe. Ty rob, co chcesz, obys madrze wybral. Tutaj nie chodzi o jakiegos bozka, co jakims promieniem slonca strzeli, ani o boginie, co ma jakies weze zamiast wlosow i w skale zamieni. Ja mowie o Bogu, ktory swiaty i prawa fizyki nimi rzadzace zmienia, halo? Pobudka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Stan_Przedzawalowy: Ja nie jestem na nich chory. Chcialbym, zeby ci, co moga, zapalili drugie slonce na niebie, zeby ksiezyc przestal sie pojawiac, zeby gwiazdy zmienily swoje polozenie i sie jakos inaczej ciekawie ulozyly. Zeby kolo ciebie sie duchy pojawialy, blyski, zebys mial telepatyczne przekazy do glowy. Inaczej cie nie przekonam, ze jak w archiwum X mowili: Truth is out there
  • Odpowiedz