Wpis z mikrobloga

Czasami aż żal mi patrzeć na te wszystkie komentarze pod tematami związanymi z Rosją i Ukrainą.

Nasi najwięksi myśliciele, gdy tylko jest wspomniana Ukraina lub jej obywatele, to dostają piany z ust i zaczynają obrzucanie epitetami - upadlińcy, banderowcy, kraj bez historii etc. podobnie w przypadku Rosji, z zawziętością próbują przekonać że miała ona powód i walczy w słusznej sprawie.

Zawsze wtedy mi się przypominają memy z NPC, które zapewne przez tych wolnomyślicieli były postowane nie raz, bo uważali się że to nie oni są na tych obrazkach.

Jednak gdy spojrzymy na tę sprawę, to jasno widać że są to ludzie wyszkoleni jak marionetki, jak psy Pawłowa, by bez myślenia bronili nielogicznych argumentów, jakby od tego ich życie zależało powtarzając wyuczone hasełka.

Nie da się z nimi porozmawiać na argumenty, bo od razu zaczynają wyzywać i rzucać ogólnikami

Największe skupisko takich ludzi widzę prawdopodobnie na sadistic, gdzie grupy sfrustrowanych chłopów, chcą się wykazać swoim zaangażowaniem w wyższe sprawy.

Później w kolejce jest jbzd + wykop

#ukraina
#rosja
krokietowy - Czasami aż żal mi patrzeć na te wszystkie komentarze pod tematami związa...

źródło: NPC-13-groupthink

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@krokietowy: jeszcze niedawno wykopy chciały się umawiać z naszymi rosyjskimi braćmi z pikabu, na browarka i przepraszały, za nasz pisowski antyruski rząd xd poźniej jeszcze wyczekiwały, na nadejście nowego kanclerza Niemiec, co weźmie większego kija na polskie warcholstwo a jeszcze wcześniej broniły Armii Czerwonej przed szkalowaniem, bo w ciepłych słowach wyrażał się o nich Tusk i Czarzasty, więc nie pierdziel synku nic o botach NPC, bo mam sporo skrinów, jak wiały
huncwot_ - @krokietowy: jeszcze niedawno wykopy chciały się umawiać z naszymi rosyjsk...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-20 o 07.18.10

Pobierz
  • Odpowiedz