Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

Lancet jako środek izolacji pola walki i kolejny rekord ilościowy użycia tego środka bojowego.

Podczas rosyjskich działań ofensywnych prowadzonych od ponad tygodnia w obwodzie Charkowskim można zauważyć duży wzrost użycia dronów kamikaze ZALA Lancet. W ciągu trwania rosyjskiego ataku na tym kierunku odnotowano już 90 przypadków użycia tej broni. Mowa oczywiście o opublikowanych materiałach, więc zakładając ataki nieskuteczne można śmiało przyjąć że mamy do czynienia z co najmniej 110-120 odpaleniami na jednym sektorze frontu w przeciągu +/- 10 dni.

.........

https://twitter.com/KrukuOne/status/1792169591969313264?t=NhzLwb_mYWbvjo2r-ELv9A&s=19
konradpra - #ukraina #wojna #rosja

Lancet jako środek izolacji pola walki i kolejny ...

źródło: Screenshot_20240519_180055

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@konradpra: Brandzlowanie się do lanceta jest trochę śmieszne patrząc na skalę użycia dronów na froncie.
Ukraina twierdzi że w tym roku samodzielnie zwiększy produkcję dronów do 2 milionów sztuk rocznie. Do tego trzeba doliczyć dostawy z zachodu.
Rosja pewnie jeszcze więcej tego produkuje, do tego wsparcie ma z Chin i z Iranu.
  • Odpowiedz
Brandzlowanie się do lanceta jest trochę śmieszne patrząc na skalę użycia dronów na froncie.


@200Amra: Ale to nie jest zwykły dron kamikadze. On działa w głębi zaplecza i mocno gnębi Ukraińców i ich artylerie, radary i wyrzutnie rakiet.
  • Odpowiedz
POTĘŻNY, tak?

WTF Po co ja ci odpisuję, kacapie ....


@200Amra: Szybko zaliczyłeś załamanie. Nie wiem, czy lancet jest POTĘŻNY ale wiem, że jest najskuteczniejszym dronem tego typu na tej wojnie. Lancet zniszczył multum Krabów i innych najlepszych ukraińskich AHS. Zniszczył też multum holowanych M-777. Dziesiątki radarów czy wyrzutni PLOT. Do tego sporo czołgów, transporterów i innych tego typu rzeczy. WTF po co ja ci odpisuje, fajniaku .......
  • Odpowiedz
  • 0
@200Amra: Twierdzić potencjalnie może. Ale nawet tego nie zrobiła, bo jak zaznaczono wymaga to pomocy zagranicznej.
Realia drugie, zwlaszcza z uwagi na tryb przypuszczący jaki został w tym przypadku użyty.
Słynne angielskie słowa "could" i "claimed"
( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.theguardian.com/world/2024/mar/20/ukraine-says-it-could-make-2m-drones-a-year-with-financial-help-from-west

A jak nie widzisz różnicy mędzy dildolotem a dronem tej klasy to tylko twój problem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@konradpra jak rozumiem tylko Ukraina przesadza w swoich deklaracjach, a kanapy zawsze mówia rację? XD

90 ataków w ciągu tygodni to jest nic i dobrze tym wiesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@200Amra:to po co cytujesz propagandowy bullshit?

Oczywiście, to dlatego Wolski podawał wczoraj o problemach z artylerią u Ukrainców na tym kierunku. XD
  • Odpowiedz
dlatego Wolsk


@konradpra: Ja #!$%@?ę xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2024 a ludzie dalej biorą na poważnie kurczaka

To już ukraińcy w swojej propagandzie się mniej mylą.
  • Odpowiedz