Wpis z mikrobloga

Planuje jechac do zoo we #wroclaw w najblizszy czwartek. Znajde gdzies w okolicy darmowy parking czy raczej nie ma na co liczyc i kierowac sie od razu na platny (z tego co wiem) parking kolo zoo?
  • 16
  • Odpowiedz
@WykopX: Lo Panie. To albo tak dawno temu bylem ze byl jeszcze bezplatny albo po prostu koszta wliczone i nie zwrocilem uwagi :P
jedno co wiem na pewno - kupic bilet przez neta a nie w kasie. W kasie kolejka na kilometry a my cali na bialo z biletami kupionymi przez neta cyk prosto do wejscia :)
  • Odpowiedz
  • 1
@gorzki99 parking pod Hala Stulecia powstał w 2014 roku :) nie wiem kiedy byłeś w ZOO we Wrocławiu.

W czwartek raczej nie ma takiego obłożenia, żeby były długie kolejki do kas. A jak @Mdx91 zdecyduje się zaparkować za Odrą, to przy wejsciu od strony kladki zwierzynieckiej w ogole nie ma kolejek ;)))
  • Odpowiedz
parking pod Hala Stulecia powstał w 2014 roku :) nie wiem kiedy byłeś w ZOO we Wrocławiu.


@WykopX: Czyli 10 lat temu. Jak ja bylem to mlody byl na tyle mlody ze na rekach sie go nosilo :P Czyli z 7-8 lat temu :P Pytanie tylko czy juz wtedy parking byl platny bo za cholere nie mam pojecia :P
  • Odpowiedz
a jakie wrażenia z wizyty z ZOO? Byłeś z dzieciakami?


@WykopX: Ja jestem boomer (jak to juz ustalilismy w poprzednich watkach) singiel i bezdzietny :P
Ale bylismy z mlodymi. Chrzesniak i jego kuzyn - ten sam lvl. Wrazenie naprawde spoko. Nawet dla staruchow :P
Ten "tunel" gdzie naokolo oplywa Cie woda jest calkiem ok. Callkiem fajna sparawa. Juz troche zoo (i to roznego typu) pozwiedzalem ale raczej nie moge zlego slowa
  • Odpowiedz
W czwartek raczej nie ma takiego obłożenia, żeby były długie kolejki do kas. A jak @Mdx91 zdecyduje się zaparkować za Odrą, to przy wejsciu od strony kladki zwierzynieckiej w ogole nie ma kolejek ;))


@WykopX: w najbliższy czwartek jest Boże Ciało, więc w zoo będą tłumy ludzi którzy przyjadą na długi weekend do Wrocławia

@Mdx91 możesz próbować obok akademików albo pojechać gdzieś dalej ma Biskupin/Bartoszowice i podjechać tramwajem
  • Odpowiedz
  • 0
@bardzospokojnyczlowiek

w najbliższy czwartek jest Boże Ciało, więc w zoo będą tłumy ludzi którzy przyjadą na długi weekend do Wrocławia


Misiu, coś ci się pomieszało.

możesz próbować obok akademików albo pojechać gdzieś dalej ma Biskupin/Bartoszowice i podjechać tramwajem


Normalnie to tak. Ale teraz będą Juwenalia, więc w czwartek zazwyczaj była na wittigowie Noc Grilli i parkowanie na Wittigowie kolo akademikow zazwyczaj nie jest możliwe i raczej nie jest dobrym pomysłem.
  • Odpowiedz