Wpis z mikrobloga

#blackpill pójdźcie kiedyś na jakąś mszę dla dzieci w dużym kościele i poobserwujcie ludzi

faceci 160cm mają żony, faceci z cofniętymi szczękami, z zakolami, całkiem łysi, grubi etc.

teoretycznie musieli wchodzić w związki przynajmniej dwa lata temu ale czy aż tak dużo się zmieniło od tamtego czasu?? być może tak właśnie było, ale przecież to wszystko zachodzi stopniowo

wcale nie musi być over dla huopa i naprawdę tego nam wszystkim życzę
  • 23
  • Odpowiedz
@m4lna: chyba 20 lat temu weszli w związek xD a przy 160cm jest się niewidzialnym dla 95% kobiet. Tak, wiele się zmieniło na przestrzeni tych 20 lat. Ci ludzie o których piszesz mają po 40 50 60 lat. W czasach insta, tindera, tiktoka i gdy kobiety zarabiają własne, dobre pieniądze, mogą sobie pozwolić na szczególne wybrzydzanie co do partnera
  • Odpowiedz
@m4lna: To prawda, idźcie na mszę zobaczycie ludzi po 30 w związkach, nie wszystko jest stracone panowie, musicie poczekać do 40 na swoją polkę, która już wyskakała się po przystojniakach i teraz jest gotowa na prawdziwy związek
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: @weryu @m4lna no ja od kilku lat nie widzialem serio zadnego brzydkiego czy niskiego typa z loszka. Dzis bylem na plazy na spacerze i kazdy ale to kazdy to byl mniejszy lub wiekszy oskarek lub sebix wiec darujcie sobie to #!$%@?, bo mamy 2024 i argumenty z 2004 juz nie maja racji bytu tutaj xD
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Ale mój komentarz był prześmiewczy xD w młodych rocznikach nie widziałem brzydkiego i niskiego typa z dziewczyną, ale w starszych czasem można zobaczyć i jest to taki związek, że on zarabia, a ona udaje, że jej się chłop podoba, więc niewiele to zmienia w kwestii związku
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Twoim zdaniem dziewictwo to wysokie wymagania? xD xD xD Coś co posiada dosłownie każda kobieta i dobrowolnie tym dysponuje? To jest minimum szacunku do samego siebie. To są żadne wymagania. Wymagania to są +183 cm wzrostu, sportowa sylwetka, pięciocyfrowe miesięczne zarobki, itd.
  • Odpowiedz
@m4lna: Potwierdzam, widziałem 160 cm chłopa z dziećmi i partnerką. Tylko tyle, że była wielorybem 3 razy cięższym od niego sapiącym jak prosiak
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: "pieniądze szczęścia nie dają", "seks jest przereklamowany" i tak dalej, normiki gadają takie rzeczy, a potem sami nie mogą wytrzymać tygodnia w samotności ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pamiętaj, że to co mówią to prawda, a to, że potem będą się z ciebie śmiać bo jesteś biedakiem, albo kobiety będą cię wyzywać od prawiczków to nic nie znaczy xD
  • Odpowiedz
@weryu to nawet nie jest slogan typu pieniądze szczęścia nie dają. To jest usiłowanie wciśnięcia ci kitu, że fajna, młoda laska na studiach, z którą umawiasz się po zajęciach, bez dzikich zobowiązań, chodzisz sobie po koncertach etc -> chcą cię przekonać, że to nic nie znaczyło, te emocje z wspomnienia....

Natomiast #!$%@? ci do głowy, że związek z przechodzona Julka po 30 która od razu oczekuje że weźmiesz ja na własne mieszkanie
  • Odpowiedz