Wpis z mikrobloga

@alkoholyk: 2. Opłata dodatkowa za przejazd bez ważnego dokumentu poświadczającego uprawnienie do bezpłatnego lub ulgowego przejazdu - stanowi 28-krotność ceny biletu jednorazowego przesiadkowego normalnego, obowiązującego w strefie 1 i 2 - 196,00 zł

opłata manipulacyjna za czynności związane z pobraniem opłaty dodatkowej lub wystawieniem wezwania do zapłaty w przypadku ich anulowania - 21,00 zł

Nie rozumiesz. Powiedz, że zapomniałeś z domu biletu (w tym wypadku legitki). W ciągu tyg udajesz się
2. Opłata dodatkowa za przejazd bez ważnego dokumentu poświadczającego uprawnienie do bezpłatnego lub ulgowego przejazdu - stanowi 28-krotność ceny biletu jednorazowego przesiadkowego normalnego, obowiązującego w strefie 1 i 2 - 196,00 zł


@alkoholyk: Ale my mamy te uprawnienia! i możemy to zatwierdzić później. To jest taka sama sytuacja jak brak biletu.
@szkkam: @alkoholyk: Ja za każdym razem jak zapomnę portfela (a jestem łajza, więc nie tak rzadko) raczej skaczę przez bramki niż kupuję jednorazowy - bo jak by nie patrzeć to uprawnienie do jechania mam, tylko nie mogę tego potwierdzić... A bez legitymacji to i nawet ulgowych kupić nie możesz. Po paru takich udanych akcjach opłata manipulacyjna się zwraca :)