Wpis z mikrobloga

Powiem tak, pomysł z Tarczą Wschód i 10 mld złotych na bezpieczeństwo jest jak najbardziej prawidłowy i bardzo dobrze, że powstał. Tylko że niestety w 2021 roku ówczesna opozycja bardzo źle rozegrała sprawę z murem na granicy przez co będzie się to za nią ciągnąć już na zawsze. Dla wielu osób najpewniej zmiana stanowiska wobec tego tematu i działania na rzecz wzmocnienia granic nie będą mieć większego znaczenia, bo będą mieli w pamięci Sterczewskiego biegającego z reklamówką.

Choć z perspektywy czasu uważam, że to co on zrobił to nic przy tym, co odwalił PiS przy aferze wizowej. Dodatkowo dobrze, że komisja wizową powstała, bo bym nie wiedział, że PiS wydawał wizy nie tylko inżynierom z Azji i Afryki, ale też rosyjskim oligarchom, a Kołakowski chciał nam ściągnąć milion (!) imigrantów.

#polityka #sejm #bekazpisu #wojsko #polska #wojna #rosja
Koziom - Powiem tak, pomysł z Tarczą Wschód i 10 mld złotych na bezpieczeństwo jest j...

źródło: Screenshot_20240518_141144_Chrome

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Koziom Chyba Cię pogrzało jak porównuje aż aferę wizową do tych dywersantów na granicy... Pamiętacie jak rudy pluł na PiS za budowę tego muru...

A po latach się okazuje że bez tego muru bylibyśmy w ciemnej dpie. Dodatkowo całe to PO i bodnar i ich powiązania z open Society i Soroshem. No trzeba być ostro pogrzanym aby głosować na rudego i bandę lewaków, ministry równości i pracy, które myślą, że jak wprowadzą
  • Odpowiedz
@Koziom: Tusk chcę zmenić narrację o lini zdrady Tuska w linie obrony Tuska. Miliardy na kopanie w ziemi, gdy nie ma pieniędzy dla PGZ. Lepiej by było zbudować HSW nową fabrykę pojazdów. Co więcej linia Tuska oznaczona przywrócenie poboru. Bo dla kogo są okopy? Dla Ciebie, mnie, nas. Decyzja czysto polityczna, bo dotknęła Tuska obrona na linii Wisły forsowana przez PiS. Tymczasem Borsuki, Kraby, Raki, Rosomaki nie zamówione bo nie ma
  • Odpowiedz
@Wasky: no właśnie ile tych z nielegalną wizą, komisja już policzyła, czy jeszcze uczą się Excela? Na palcach trudno się doliczyć do tych 250 wiz, stąd liczby mogą wydawać się posłom koalicji za gigantyczne i idą w setki tysięcy czy miliony Xd.
  • Odpowiedz
@nth4: oho widzę że narracja w stronę, ukradli tylko 2 miliony a mogli 40. Patrzcie jacy porządni. Dlatego napisałem, dla ograniczonego do memów osobnika, że z pominięciem. A z racji braku argumentów do statystyk odniosłeś się do wiz.
  • Odpowiedz
@Wasky: nie ma tu żadnej narracji. PiS od początku mówi jak jest i jak na razie jest w sprawie afery wizowej wiarygodny, zresztą nie tylko w niej. Nie to co koalicja, która bredzi o setkach tysięcy wiz.
No i co mi z tych statystyk, w tym roku jako będzie jeszcze większy słupek to mam drżeć się, że Tusk wizy nadrukował komu popadnie? Serio, odrobinę rzetelności.
  • Odpowiedz