Wpis z mikrobloga

@nudziarz123: Ale aresztowanie Artura nic nie zmienia jeśli chodzi o to jaki jest Budda. Jego historia się nie klei i każdy średnio rozgarnięty to zauważy. To że część samochodów nie jest na niego jest prawdą. To że nieruchomości są na jego laskę też jest prawdą. To że robił interesy ze złodziejem samochodów też jest prawdą. Kontakty z Kukiełką który wyłudził 80 mln euro też miał. Z podejrzanym typem Jose też
  • Odpowiedz
@Domen85 ... Nigdy się nie wypowiedziałem w co ja wierzę czy nie wierzę na temat Buddy i tak dalej.
Ale...
Patrząc na to co ludzie tutaj wypisują to stwierdzam że niestety większość z nich to idioci.
W innym komentarzu gdzieś tam napisałem żeby coś komuś udowodnić to trzeba mieć na to dowody.
A tutaj cały czas jest tylko zwykłe #!$%@? pomówienia i tym podobne.
Nikt nie przedstawił żadnych twardych
  • Odpowiedz
Kontakty z Kukiełką który wyłudził 80 mln euro też miał


@Domen85: A o tym chętnie się dowiem. Co to za typ? Masz jakieś szczegóły o tych milionach?
  • Odpowiedz
@Guruzierec: Jeśli faktycznie Artur chciał wyłudzić pieniądze, to jest niezłą gnidą. Teraz przez jego głupotę osoby takie jak MGP uaktywniają się i mogą podważać wiarygodność dowodów. Nagrał film o danej godzinie, ale nie udowodnił tego. On chyba naprawdę myślał, że nagra film i to go uchroni przed konsekwencjami
  • Odpowiedz
@w3n5zu: Marcin Kukiełka QK1 woził się Bugatti Chironem i innymi drogimi furami. Wynajmował willę w Monaco gdzie zjeżdżali się znani celebryci tj Siwiec, Wieniawa, Lipińska itd. Jest tu na wykopie cały post o tym jegomościu. Też byli tacy co mówili że nie ma dowodów że robi coś nielegalnie, a ostatecznie wyszło że wyłudził na VAT 80 mln euro, brał udział w praniu kasy i być może jeszcze w handlu ludźmi.
  • Odpowiedz
@10kobla: z tego co widziałem Szalony usunął już z kanału film na YT o MGP. A z filmu który nagrał Artur usunięto komentarze i zablokowano możliwość komentowania.
  • Odpowiedz
@10kobla: fakt jeśli ten Artur chciał się dorobić na szantażu to bardzo dobrze niech pierdzi teraz w pasiak 😅 co w sprawie buddy i pytań bez odpowiedzi nic nie zmienia.

ja dalej zastanawiam się po tych wszystkich walkach mgp, że chłop dalej chodzi po wolności.
  • Odpowiedz
@charlie-finch: Ale budda już kreuje sposób myślenia ludzi. Mówi o fałszywych dowodach, głosówkach AI, przekupionym świadku. On tak się tłumaczy jakby naprawdę ktoś posiadał mocne informacje.
  • Odpowiedz
@10kobla: Ja myślę że Artur raczej nic mocnego na Buddę nie miał bo wtedy Budda nie zgłosiłby tego na policję. Wtedy sam by się wystawił bo teraz pewnie policja jest w posiadaniu tych wszystkich kwitów. Musiał być pewny że Artur nic konkretnego nie ma. Fakt że Artur dostał areszt na 2 miesiące może tylko świadczyć że ściemniał z tym że też zgaszal prowokacje na policję. Inaczej wyszedł by po 48h.
  • Odpowiedz
@Domen85: Ale zgłoszenie prowokacji nic mu nie da. To nadal popełnienie przestępstwa. W Polsce Cię zamykają, a dopiero później sprawdzają niewinność. Dowiemy się za 2 miesiące jak to było. Nawet gdyby miał nagranie, że informuje organy ścigania o prowokacji, to sąd może uznać ten dowód za dupochron. Na razie wygląda to na próbę wyłudzenia pieniędzy. Może Artur wpadł na genialny sposób podpisania NDA a następnie zgłoszenia przestępstwa na policję. Bo
  • Odpowiedz