Wpis z mikrobloga

#realmadryt

Tak patrzę i lipa jest, szczególnie ze zmianami, fajnie grali pierwsze 25 minut a potem zwykły mecz się zrobił. Za Benzemę dziadowski Morata. Jedyny który coś z ławki wnosi i ciężko mi to się pisze to Isco. Dziś zagrał dobrze ale z reguły wiecie jak gra. Jeszcze jeszcze Varane i Illaramendi i to tyle. Real nie ma kim straszyć niestety w ataku na ten moment. Nie wyobrażam sobie by w letnim okienku transferowym nie został kupiony napastnik i jakiś pomocnik.

Coentrao > Marcelo

Carvajal - ekstra, początek sezonu miał nieudany ale nie tylko on.
  • 20
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Nie no bez przesady ;P, sprzedawać legendy Realu, za umiejącego grać w piłkę rasistę to trochę przegięcie. Benzeme też zostawić, co by była rywalizacja i możliwość sensownej rotacji ;) Morata out, a na pomoc nie wiem kogo w sumie ;/ Tylko czy Real da rade tyle wyłożyć bez sprzedaży.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Po co kogoś kupować jak jest Jese i Isco, Sami wróci niebawem do formy. Mam nadzieję, że Fabio nie odejdzie bo dla mnie w najważniejszych meczach gra o klasę lepiej niż Marcelo. Morata powinien iść na wypożyczenie bo ma spory potencjał, ale to jeszcze nie jego czas w Realu. Okrzepnie i będzie lepszy niż Negredo jak wracał z Almerii. No i najważniejsza sprawa to bramkarz, bo ktoś z obecnej
  • Odpowiedz
@ElCazador: Jese zastąpi Ronaldo i Bale ale teraz Jese ma kontuzję i już nie ma kto wejść...

Bramkarze zostaną, zobaczysz

Wiem że miażdżył ale chodzi mi o to że będziemy grać z Bayernem, przegrywać i Real będzie chciał zaatakować i kogo wpuści? Dziś pomocników ofensywnych nie było, na skrzydło nikogo nie było. Był dziadowski Morata i tyle. Musimy mieć lepszą ławkę. Wiadomo że kontuzje itd ale jeszcze 2 zawodników się
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Dzisiaj może tej ławki tak nie było, ale ogólnie to bramkarzy mamy 2, obrona, na każda pozycje jest zmiennik dobry, pomocnicy, Modrić Alonso i Di Maria klasa, Isco i Illara dają dobre zmiany, bardziej ten Casemiro słabo, ja bym go wypożyczył, wszyscy tak go zachwalają, żeby więcej grał, ale jak wchodzi to i tak nic nie pokazuje. Natomiast napad to jest tragedia. Ktoś musi być na zmianę bo Benzema
  • Odpowiedz