Wpis z mikrobloga

@TrUsKaWkOwAq: dokładnie ja to samo uważam. Miałam takie wtf jak zobaczyłam ten wariograf i ich relacje na insta z finału a dopiero potem dodałam kropki. Kiedy były te nagrywki a co jest teraz. On też jej wypomina, że udzieliła wywiadu, że z Olą się nie pogodzi a na finale zgoda. On nie rozumie, że można to odciąć i być ponad to, emisja się skończyła. I te szanse na coś więcej on
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq: Przed kamerami za rękę itp. a w pokoju ziomkowanie. Mi się wydaje że ona na finale nie zachowywała się jak w "relacji koleżeńskiej", a przynajmniej jak trzeba bylo sie ludziom pokazać, mówił o tym w wywiadzie dla Party :P Może dlatego się wkurzył, bo obłudy nie lubi. Ona jeszcze napisała w Q&A, że wyobraża sobie życie w Poznaniu, a nie z Bartkiem. Nie dziwię mu się ze po tym wypierdzielil
  • Odpowiedz
@gosia_s16 tylko że on wypierdzielił z insta wszystko po finale, co było przez tym Q&A XD Moto moto po jednej rozmowie z Dominiką się nie zmienił, na chwilę się uspokoił, ale po zakończeniu programu widać, że nadal robił jej (i innym uczestnikom) problemy. Dziwi mnie, że ludzie po obserwacji jego zachowania mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości.
  • Odpowiedz