Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem ps5, głównie dlatego, że mój pc już nie radzi sobie za dobrze z nowymi tytułami, a nie chcę wydawać kosmicznych pieniędzy na nowy komputer. Zobaczyłem jednak, że do końca roku powinno wyjść ps5 pro i zastanawiam się, czy jest warto czekać z zakupem na nową wersję konsoli, czy te różnice nie będą aż tak odczuwalne. Zależy mi głównie na grach single player, ewentualnie fifa.
Pamięta może ktoś czy różnice między ps4 i ps4 pro były jakieś spektakularne?


#ps5 #konsole #gry #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@himself spektakularne może nie, roznice będą istotne będzie dla części graczy. Kup PS5 dzisiaj i po prostu najwyżej sprzedasz pod koniec roku, jeśli uznasz, że cena i możliwości Prosiaka będą Cię interesować. Konsole łatwo schodzą.
  • Odpowiedz
@himself PS5 Pro o ile wyjdzie w tym roku to będzie jesień, żeby trafić na blackfriday ze slimami i na święta z prosiakami. To już sam sobie odpowiedz, narazie te specyfikacje to wróżenie z fusów, niby ma być 4k ultra hd path ray tracing 2137 klatek, ale jakoś średnio w to wierzę. Do samej Fify i okazjonalnych gier single to myślę, że podstawowa 5 będzie wystarczająca
  • Odpowiedz
@himself: Musisz sobie policzyć co Ci się bardziej opłaca. Jak kupisz PS5 to będziesz miał 2 sprzęty żeby móc grać w to co kupiłeś wcześniej. Jak kupisz nowy PC to starego się pozbędziesz a biblioteka gier będzie jedna na PC.
  • Odpowiedz
a nie chcę wydawać kosmicznych pieniędzy na nowy komputer.


@himself: ale jak to, przecież PCMR pisali że w cenie ps5 potrafią złożyć pc który będzie lepszy ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawulonik_5mg: Rzadko kiedy przechodzę grę dwa razy (wyjątkiem był Wiedźmin 3 i prawdopodobnie bg3), a gry pvp nie dają mi już tyle przyjemności, więc ewentualny brak dostępu do tych gier nie będzie aż tak bolesny, a jak będę chciał w coś startego pograć, to po prostu podłączę stary komputer ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz