Wpis z mikrobloga

w LUTYM od razu po ogłoszeniu startu sprzedaży Fame 21 sprzedalo się 90% biletow na halę,
każdy liczył że jak już dają tego nikogo nieinteresującego Dziada Adamka z Bandurą, to pozostałe walki to będzie sztos.
A po ogłoszeniu całej karty walk, nie mogą sprzedać pozostałych kilkuset biletów od ponad miesiąca xD, za to ludzie rzucili się na alebilet do odsprzedaży tych już kupionych. Nikogo oprócz sekty Bungee ta gala nie interesuje.

ktokolwiek z wykopków kupi PPV za 50(!)zł ten nie może nazywać się czlowiekiem. Dali najgówniajniejszą kartę walk w historii FreakFightów i najwyższa cenę w historii FreakFightów. Probują przesunąć granicę, dać mniej- zarobić więcej. Mam nadzieję, że nikt się tu na to nie złapie.

Fame 21 jest spalone, współpraca z Canal+ to strzał w kolano dla ciekawych zestawień. Nie chcemy sportowej gali nołnejmów.
Jeśli faktycznie sprzedaż PPV będzie bardzo niska to może od Fame 22 wróci coś lepszego, ale to zależy od nas i naszego niezadowolenia.

#famemma
Beszczebelny - w LUTYM od razu po ogłoszeniu startu sprzedaży Fame 21 sprzedalo się 9...

źródło: Screenshot 2024-05-17 at 08-59-11 FAME MMA

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
39*


@RafDan: 39 to przy jakimś zdupiałym abonamencie no chłopie xD jako klient wymagam, że kliknę, zapłacę bliczkiem i mam galę, a nie jakieś wypełniania miliona danych, umów, kart platniczych, a po gali odwolywanie tego wszystkeigo żeby mieć za 39zł xD
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: No 39 to jak kupisz suba karta, i mozesz anulowac zaraz po zakupie. Jest to dosyć popularna praktyka z wieloma zakupami na różnych platformach ale masz racje - ja tez wolalbym bez zabawy w suby, a do tego jeszcze nie kupowalem wiec nie wiem czy to jest tylko dla karty - jezeli tak to duzo osob z tego nie skorzysta bo kupowali np. przelewem albo jakims psc czy cos ;d
  • Odpowiedz
reklamuja 49 jako glowna oferte to ludzie pisza, ze ppv jest po 49, czego Lipski nie rozumiesz?


@tristan13: Dubiel, przecież Ty i tak masz za darmo. Wchodzisz na https://famemma.tv/ i widzisz taki obrazek to naprawdę Marcin tylko Ty możesz wnioskować że ktoś kupujący dostęp do gali zapłaci więcej jak może mniej xD
RafDan - >reklamuja 49 jako glowna oferte to ludzie pisza, ze ppv jest po 49, czego L...

źródło: j

Pobierz
  • Odpowiedz