Wpis z mikrobloga

@zpord: Siarczan żelaza na mech i potem zwerykulować/wygrabić. Co do chwastów to to robisz opryski na dwuliścienne. Mlecze na start jak miałem dużo, to wyrywałem taką wyrywają do chwastów co z korzeniami wyciąga
sm_m - @zpord: Siarczan żelaza na mech i potem zwerykulować/wygrabić. Co do chwastów ...
  • Odpowiedz
@_aqq myślałem jeszcze polecieć "starane trawniki", po 4 tygodniach zacząć nawożenie, podlewanie, koszenie... Nie wiem jak to zaplanować szczerze mówiąc żeby było dobrze organizacyjnie
  • Odpowiedz
@zpord: Ja mam 3 różne nawozy, kupowane po 25 kg jeszcze przed podwyżkami. Najbardziej uniwersalny to chyba YaraMila COMPLEX.

Co do oprysku to nie wiem ile masz m2 ale Chwastox Trio 390 SL jest równie skuteczny a tańszy. Co ważne to oprysk robić po odpowiedniej ilości dni od koszenia i nie kosić po oprysku. Do tego nie ma sensu pryskać jak jest sucho.
  • Odpowiedz
@zpord: To bierz litrową butelkę chwastoxa, można 2 opryski w sezonie zrobić. A będziesz jeszcze miał na przyszłe sezony.
  • Odpowiedz
wyrywałem taką wyrywają do chwastów co z korzeniami wyciąga


@sm_m: no właśnie ostatnio wyrwałem takim urządzeniem kilkadziesiąt mleczy z trawnika (mega fun) i teraz mam dziury jak po #!$%@? wie czym. Dosiewać trawę w te miejsca, czy sama zarośnie te dziury?
  • Odpowiedz