Wpis z mikrobloga

w dzisiejszym odcinku "Wysrywów Spadkowicza" chciałbym Państwu przedstawić ciekawy kejs aparamentu z Łodzi i zadać ważne pytanie: ile lat są ważne zdjęcia nieruchomości?

bo na picrel mamy ofertę z listopada 2017, to jest 6,5 roku temu. z pewnych źródeł wiem, że już wtedy kondycja apartamentu była delikatnie to nazywając umiarkowana i zdjęcia trochę to maskowały, od tamtego czasu przez większość czasu był wynajmowany, wnętrze to samo więc kondycja raczej się nie poprawiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wtem dzisiaj:
https://www.otodom.pl/pl/oferta/helenow-park-apartament-z-sauna-i-tarasem-ID4qBAF

generalnie już w 2020 był tam mocny dysonans zdjęcia vs odczucia na miejscu. ciekawy jest też czynsz do wspólnoty - ponad 20 zł za metr!

#nieruchomosci
affairz - w dzisiejszym odcinku "Wysrywów Spadkowicza" chciałbym Państwu przedstawić ...

źródło: helenow

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@affairz: najlepsza jest ta damska torba przekładana do zdjęcia w różne miejsca mieszkania - wg sprzedającego to rozumiem ze markowa torba na zdjęciu dodaje mieszkaniu splendoru :D
  • Odpowiedz
  • 0
@zeszyt-w-kratke: na zdjęciach sztos, ale ono nie jest takie jak na zdjęciach. jest (lub precyzyjnie: było w 2020) mocno zużyte (podłogi, meble, szyby). do tego zupełnie nie jest tak jasne jak na zdjęciach bo ta wielka szyba jest na wschód więc zdjęcia pewnie robione o 9 rano. no i ten czynsz 2k to niby własność a płacisz prawie jak za wynajem xD
  • Odpowiedz
@affairz: To doskonale pokazuje czesc rynku i ze jak komus sie nie spieszy to nie musi sprzedawac i bedzie podbijac cene nawet jak nie schodzi. Koszt utrzymania pustostanu jest zerowy, bo nie ma katastra. Jak wynajmie to nawet troche nominalnie zarobi. W koncu zejdzie.

Zadaj sobie pytanie czy jak bys zaplacil X za nierucha i Ci sie nie spieszylo ze sprzedaza to czy bys sprzedal za mniej niz X * (srednie
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz: zobaczyłem dziś to ogłoszenie i uznałem, że może pójdę zobaczyc bo w sumie tak źle nie wygląda, ale zobaczyłem twoj post I widzę, że nie ma sensu :d


@jatojaaniety: zawsze możesz pójść, kupić i napisać że pieprzę farmazony ( ͡ ͜ʖ ͡)

a tak serio jakbyś go jednak oglądał (to nic nie kosztuje przecież) to napisz tu albo na PW jakie miałeś odczucia

Koszt
  • Odpowiedz
  • 0
@jatojaaniety: jeszcze jedno: wydaje mi się że to mieszkanie ostatnio inny pośrednik sprzedawał 100k taniej, że 1,25 mln to było już z 2 miejscami postojowymi wliczonymi. tak na 90% bo nie mam screena i z pamięci piszę. więc te 100k pewnie spokojnie do urwania w negocjacji
  • Odpowiedz
@lami: nie tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2k czynszu to jednak te 24k rocznie. gdyby czynsz przez ostatnie 6,5 roku był tak wysoki jak dzisiaj to by się nazbierało ponad 150k


@affairz: ale w tym są zaliczkowane media (woda i ogrzewanie ? )
  • Odpowiedz
@affairz: A nie ma w tym budynku jakiegoś Portiera czy sal kinowych, siłowni i basenu ? Ewentualnie ukręcone lody i wrzucony zarządca ze srogą stawką jak to czasem bywa.

W Wawie przy duzych mieszkaniach z w blokach PRL Czynsze porafią być podobne. No aleto słynne poPRLowskie Administracje.
  • Odpowiedz