Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Witajcie Wykopki.Aż 78 osób polubiło mu wczorajszy post. Doskonale wiem, że zrobiliście to z zazdrości i hejtu a pośród Was z pewnością jest wielu moich cichych wielbicieli. Kryjących się pośród hejterów.
Wasze wsparcie jest dla mnie pocieszeniem w tych trudnych chwilach. Jestem bardzo zapracowana, wczoraj wysłałam 6482 pozwy. Tak wiem , szaleństwo...Też się nie spodziewałam że w Polsce żyje aż tylu ludzi o imionach Aaron i Ada. Dzisiaj szykuję pisemka do wszystkich Adamów - ponad 700 tysięcy pozwów. Wszystkie drukarki w sorfay będą rozgrzane do czerwoności. Jak obiecałam wyłapię Was wszystkich w kolejności alfabetycznej. Ci niewinni wybronią się w sądzie a wielu z nich z ciekawości zajrzy na nasz kanał , zadając sobie pytanie - czego ona ode mnie chce? Przecież nie oglądam tego mlecznego człowieka !!! I wyświetlenia podskoczą i sypukcje nowe z pewnością. Miłego piątku dla moich fanów a łochudry niech drżą ze strachu i wypatrują kuriera z liścikiem. #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Witajcie Wykopki.Aż 78 osób polubiło mu wczorajszy post. Do...

źródło: 1000002791

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 2
@Benjaminex: dziś za wcześnie wrzuciłem wpis i zaginął w lawinie innych informacji- to mój błąd jako menedżera. Ale sama maryjola też jest trochę winna. Jak mam z niej zrobić celebrytkę jak tylko sześć zdjęć mam do dyspozycji. Tłumaczę jej,że fani są spragnieni nowych fotek, te się już opatrzyły...A ona - narazie nie, bo się trzęsę , bo włosy niezrobione, bo nie mam co na siebie włożyć... To ostatnie to już
  • Odpowiedz