Wpis z mikrobloga

#hotelparadise mam apel do uczestników tagu. Jeśli podejmujecie jakieś działania żeby uprzykrzyć życie Judaszycy to natychmiast przestańcie. Nie piszcie do niej, nie wstawiajcie opinii i co najważniejsze nie piszcie do niej gróźb. Robicie z niej męczennicę. Po prostu odobserwujcie jej profil na wszystkich platformach. Największą karą dla niej będzie zapomnienie.
  • 6
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek nie sądzę że typowy wykopek to hejter grożący komuś ostrymi narzędziami. Domeną wykopków jest kpina i ironia. Bardziej podejrzewam Grażyny i Januszy krzyżykami na piersi.
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: ja w ogóle nie czaję tych ludzi. Rozumiem gdzieś na grupach, tutaj, czy insta sobie popisać. Okay! To jest reality show i ma wzbudzać emocje. Ale już pisać i wyzywać kogoś, czy wstawiać oceny na Google to jest przegięcie. Charakter może i ma #!$%@? ale nie wyobrażam sobie pisać do niej z groźbami itd
  • Odpowiedz
@rycerznakoniu: masz rację, ale jak widać w komentarzach, jest tutaj mnóstwo ludzi, którzy popierają rozwalanie komuś biznesu, bo nie spodobała się im postawa w reality. Wykop nie rozni się niczym od ig czy fb. Gęsto tu od zacietrzewieńcow i jak widać ze stażu na wykopie, nie są to sezonowi idioci.
Jak już wiadomo, ja np Adę uważam za posiadaczkę jednego zwoju mózgowego, ale musiałabym na łeb upaść, żeby wypisywać do współpracujących
  • Odpowiedz
ale jak widać w komentarzach, jest tutaj mnóstwo ludzi, którzy popierają rozwalanie komuś biznesu,


@eliza-koper: serio? podaj przykłady tego ,,mnóstwa'' ludzi tutaj co to popierają takie żenujące zachowanie

''Gęsto tu od zacietrzewieńcow i jak widać ze stażu na wykopie, nie są to sezonowi idioci."
bez obrazy ale póki co, szczególnie w tym sezonie
nie spotkałam się z tak ,,zacietrzewioną '' i obrażającą szczególnie wykopków osobą jak ty
  • Odpowiedz