Wpis z mikrobloga

#gme wrzucam JESZCZE RAZ bo ile można ludzie, ciągle ktoś zgłasza i usuwa, to tylko screen sytuacyjny z jakiejś starego discorda, który chyba już nie istnieje, tak dla wspominek wrzucam przecież.

z góry PRZEPRASZAM, wszystkich @rabus @rabus11 @rabus71 @rabusaR @Rabusisko których kiedykolwiek za poprzedniego postra urazilem.. strasznie mnie gruby...ten Ken triggerowal, cala swoja osobistoscia, moim zadaniem i celem bylo #!$%@? go z giełdy na amen, jakie sobie postawilem , i patrząc jak GME rośnie, CHYBA SIE #!$%@? UDALO xDDDD dzialal mi na nerwy niesamowicie, nie tylko tutaj ale i w innych czesciach internetu, bo było tego łobuza wszedzie jak mrówkow, ale to juz za nami.. ja serio jestem w porzadku facetem, niektorzy twierdrza ze bezemnie to nie ma wyjscia, jak ja nie ide to nikt nie idzie, no ale, nie mnie to oceniac, mam nadzieje sie kiedys spotkamy i bedziecie sie mogli sami przekonac,.. teraz jak KENA nie ma, to jak chcecie navbrac wiekszej pewnosci to moge sie na privie zdiecie jakims swoim zdoxxowac zebyscie kojarzyli mordke z nickiem, ale wiadomo publicznie to jeszcze za wczesnie

Pozdrawiam!
infidel92 - #gme  wrzucam JESZCZE RAZ bo ile można ludzie, ciągle ktoś zgłasza i usuw...

źródło: magikzbanowany

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@infidel92: cholera, czyli mój komentarz też usunięto? To dodam raz jeszcze, bo aż niedobrze się robić patrząc na umizgi niektórych osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
vaxx - @infidel92: cholera, czyli mój komentarz też usunięto? To dodam raz jeszcze, b...
  • Odpowiedz