Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia
Niestetyż wciąż nie ma Australii, ale jest nowe USA. Poprzednie USA przelatywałam z szybkością błyskawicy, szczególnie mądralowanie się coraz większej ilości "gadaczy". Do tego też mnie nie ciągnie, ale może zajrzę, jak się skończy HP.
Pomijając powyższe - jest nowe Ultimatum RPA na Netflix i niedługo jakoś chyba nowa "Miłość jest ślepa " z kilku krajów.
A ja dołożyłam sobie "Bogaci ekspaci w Korei". Słowo daję, jakbym miała tyle pieniędzorów, to na pewno.... (tutaj długo mówię-piszę), ale oczywiście nikt z normalnych ludzi nie wie tego na pewno. To znaczy ja wiem, ale nie jestem normalna ;)
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@cronin50 No właśnie ten format USA mi nie do końca odpowiada. To gadanie ludzi nie wiem skąd i ocenienie tych par według mnie jest słabe, bo oni idąc do tego programu już wiedzą, że nie tylko publiczność, ale i jacysz "szołmeni" będą ich oceniać i robić szoł z ich związku. Co nie znaczy, że nie oglądam, jak akurat nie ma nic innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@MajaF1 Znalazłam jeszcze "Wakacje z teściową" na Netflixie, ale dopiero jeden od Inek obejrzałam, więc nie wiem czy jest godne polecenia. Póki co wiem, że ludzie muszą z teściowymi w parze wygrywać konkurencje i grają o kasę.
  • Odpowiedz
@MajaF1: wiza na miłość. Jest tego na player.pl mnóstwo. Własnie obejrzałem sezon pierwszy Wiza na miłość: Na odwrót i jestem w połowie sezonu 2. Kurde, Ślub przy tym się chowa :)
  • Odpowiedz