Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z: nie lubię używać wulgaryzmów, ale dawno nie widziałam takiego #!$%@? mózgowego u jakiegoś użytkownika wykopu. Dyskusje z nią są dokładnie takie jak Ady i Bartka…niestety Eliza jest tu właśnie takim Bartkiem.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: ona już od miesiąca przygotowuje post na wygraną judaszowej ,śmiejąc się z wykopów,że ich dupa boli,bo wygrała judaszowa, prawdziwa graczka, jedyna prawdziwa prawdziwa, najprawdziwsza z najprawdziwszych graczek.
  • Odpowiedz
  • 7
@Millady: @bas_sko no dokładnie ja tych jej dywagacji spod sutanny też nie mogę.
@Null84 ale te afery ciągną na wymioty, a większość tutaj jest by sobie pocisnąć szyderą i wymienić się spostrzeżeniami odnośnie serialowego cyrku, a tej uyebało się w głowie że będzie robić PR chwastowi.
@Lolek1011 omijałem, ale zasrane od kilku dni tag jej nickiem, więc postanowiłem wyrwać chwasta, a przy okazji poznać opinię "ludu" (
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kakarot_Z: ona mi strasznie przypomina narracje kipmana, jak ktoś pisał coś o Oliwce z hp5, ten z kapelusza wyskakiwał i nawiązywał do swojej idolki żmiji XD chociaż czasami wrzucał ciekawe info zza kulis produkcji
  • Odpowiedz
@Szuruburu102 też o nim pomyślałam XD to samo zaślepienie, naginanie rzeczywistości pod tezę i wyskakiwanie z lodówki jak tylko ktoś powiedział coś pozytywnego o Oliwce albo negatywnego o Żmii, ale jednak kipman był mniej atakujący XD
  • Odpowiedz