Wpis z mikrobloga

"Puchar zdobyty, ale...
Podobno sport walczy z dyskryminacją i łamie bariery.
Wczoraj w Gdańsku byłem na Turnieju Marzeń dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością. Niestety na dzień dobry zostałem wyproszony z murawy bo UWAGA !!! JEŻDZĘ NA WÓZKU !!!! I mogę zniszczyć murawę która szykowana jest na bardzo ważne wydarzenie jakim są Derby 3miasta. Nie poruszam się na elektryku, nie "palę gumy" itp... zrobiło mi się nawet nie wiecie jak bardzo przykro
  • Odpowiedz
@tepiciel_absurdow: Książkę można napisać jaka jest polityka miasta wobec osób niepełnosprawnych.
Ostatni przykład.
Komisja orzekająca ilość punktów potrzebnych do kolejnego świadczenia jest na stromej górce, droga dziurawa jak sito, podjazd do budynku #!$%@?.
Niby można w domu komisję, ale mi odrzucono wniosek xD Gdyby nie pomoc ludzi to za #!$%@? bym się tam nie dostał.
Kolejny przykład, odbiór zezwolenia parkowania poza niebieskim.
Budynek na piętrze, do pomocy schodzi wątła dziewuszka xD
  • Odpowiedz
Na Damroki na Jasieniu jedyny płaski chodnik bez podjazdów zastawiony samochodami a w dalszej części wyznaczony jest... na całej szerokości chodnika parking (,) Po drugiej stronie jest chodnik z 3 stromymi, niespełniającymi norm podjazdami, do którego nie można dojechać/dojść od strony ul. Kraśniąt w okolicy byłego parkingu bo przejście kończy się poza chodnikiem, na trawie, gdzie parkują samochody. Odpowiedź od miasta na wniosek o uwolnienie chodnika - przecież
  • Odpowiedz