Wpis z mikrobloga

@lysyzlombardu chciałem w 4f kupić spodenki rowerowe, ale teraz mam ich w dupie. Kupię od pana chińczyka z allegro. Żeby polska firma mi tak pluła w twarz, no nie będę na takie coś przyzwalał. Niech tam zakupy robią murzyni.
  • Odpowiedz
@lysyzlombardu: to się wzięło z USA. Otóż otóż kombinacja biały facet i czarna kobieta to rasizm, bo białasy często brali czarne za kochanki. Toteż taka kombinacja to przypomnienie o tamtych czasach.

Biała kobieta, czarny mężczyzna. To było zakazane. Więc postępowo jest pokazać taką parę, że teraz już można. Że to nawet trzeba promować.

To jest tak głupie, że nikt nie pomyśli, że czemu tylko czarni i biali? A nawet jak azjata,
  • Odpowiedz
@szuwarek: Czasem korporacje robią to żeby być "inclusive" ( w USA głównie ). I lub , prowadzą programy inżynierii społecznej ( Głównie Europa, ale USA też częściowo, bo niehomogeniczne rasowo społeczeństwo jest podatne na zewnętrzne ataki też poprzez inżynierie społeczną ).

Większość największych firm jest w kieszeni korporacji, z kolei udziałowcy się przeplatają wszędzie. Że rządy ściśle współpracują z korporacjami/elitami / są nimi same, jest obu grupom na rękę żeby ludność
MaxBuka - @szuwarek: Czasem korporacje robią to żeby być "inclusive" ( w USA głównie ...

źródło: MARRY AND REPRODUCE

Pobierz
  • Odpowiedz