Wpis z mikrobloga

#xayoo bita smietanka > #famemma troche te walki jednostronne były ale za to otoczka półprofesjonalizmu i amatorszczyzny dawala zajebisty vibe, tak powinny wyglądać walki miedzy znanymi ludźmi a nie jak profesjonalne gale sztuk walki.

Na plus na pewno jazda po nitro i golasie, zabrakło żartów z boxdela i performance coacha
Na minus doze i współpraca z #budda

No i najwieksza niewiadoma to Bogdan, nie wiem jak to ocenić bo mam wrażenie że troche go tam ściągnieto zeby go obśmiać i poniżyć ale moze to tylko takie wrażenie - Ogólnie jestem ciekaw jak to wygladało z perspektywy bogdana, bo gość znał xayoo jako ziomka który coś tam ćwiczy, gdzieś tam jeździ, pracuje przy kompie i ma hajs, ten go zaprosił na gale żeby wystąpił i nagle sie okazuje ze ma sie #!$%@? bić z jakimś przychlastem - musiał mieć #!$%@? mózg bo wątpie żeby wiedział w co się pakuje (jak alicja w krainie czarów normalnie)

Z innych plusów to to ze #!$%@? chłopak #!$%@? dostał w cymbał

No i na plus postaci poboczne jak bagieta z RDR, szkoda ze nie bylo lewusa (znaczy gębicza) krążącego i zadającego niewygodne pytania influencerom #twitch
  • 7
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: xayoo wczoraj puszczal nagranie rozmowy z bogdanem dzień po gali, bogdan był zachwycony i nie może się doczekać kolejnej gali. Chce nawet zaangażować swojego brata sławka. No ale patrząc na to uczciwie to po prostu bogdan sie nie może doczekać aż dostanie kolejne 1000zł na przepicie. Także jest to troche żerowanie na alkoholizmie chłopa. a swoją drogą to nie został ani obśmiany ani poniżony przez nikogo.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Bogdan to jest niezły pasożyt z tego co obejrzałem shoty jak xayoo o nim opowiadał. Typek wyczuł, że Majkut ma kasę i zaczął od niego "pożyczać", potrafił codziennie wyciągać stówki, dwie stówki i nie bardzo chciał oddawać. Po tej walce ma uregulowany dług (pewnie koło 1K), zarobił drugiego tysiaka i telefon za 500 xD Typ chory to fakt, ale jest to sort tak zwanych cwanych żulików.
  • Odpowiedz