Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Zastanawiam się, na ile to bulwersujące wykopki pytanie o mamę zadane Adzie... rzeczywiście powinno bulwersować.

Wydaje mi się, że ona nie mówiła na forum o tym, co się stało z jej mamą.
Natomiast odrzucając Motomoto na RR powiedziała coś w stylu, że jej mama przyklasnęłaby takiej decyzji (coś w tym guście, nie pamiętam dokładnie słów, a nie chce mi się grzebać).
Ergo: pytanie z uberpandory mogło odnosić się do tej jej wypowiedzi z RR - żeby jej dowalić, że najpierw powołuje się na mamę (żywą czy nie, whatever), a potem zmienia zdanie.
Niekoniecznie musiała to być chęć doje*ania jej aż tak.
  • 12
  • Odpowiedz
  • 5
@myszaa91: ale jeśli Ada sama podłożyła im ten wątek ("mama kazałaby mi tak zrobić"), uzasadniając odrzucenie Moto, to sama dała im tę broń do ręki. Niezależnie od tego, ile wiedzieli.

Żeby nie było, nie bronię pytania - bardziej się zastanawiam, czy to był rzeczywiście taki akt draństwa, jak chcą sądzić wykopki piszące o tym wczoraj komentarze. Bo mam wrażenie - niepopularne, być może - że jednak wynikało to z czegoś innego.
  • Odpowiedz
@Null84 dorosła jest, bez znaczenia czy żyje czy nie. Wplatywanie co pomyślą rodzice w kontekście dorosłej osoby to żenada. Jeśli nie wiedzieli, to Produkcja wiedziała, nie powinni dopuścić takiego pytania, a oni nie tylko dopuścili co jeszcze puścili na wizji, zero refleksji.
  • Odpowiedz
  • 2
@Hogataa26: nie jestem pewna, czy każdy - Ada opowiadała o tym Moto wieczorem w łóżku, to wyłapałam, wcześniej z chłopakami gadała, leżąc na kanapach, ale chyba nie tak szczegółowo? Musiałabym sobie odświeżyć fragmenty. Anyway - moim zdaniem bulwersowanie się tym pytaniem tutaj jest po prostu trochę nadwyżkowe.

Wplatywanie co pomyślą rodzice w kontekście dorosłej osoby to żenada.


@alenajpierwkawa: tak - ale ta żenada jest/powinna być niezależna od tego, czy robią
  • Odpowiedz
@Null84: co do wypowiedzi o niewciąganiu rodzin, pamiętam slowa od niejednego wykopka o tym, że rodzina Srocha powinna się go wstydzić, że rodzice tak wychowali, pewnie tacy sami itd. Rozumiem gniew na niezręczność pytania (jeszcze nie oglądałam, pewnie też mnie zmrozi), ale to było ewidentnie, żeby zrobić przykrość. Wydaje mi się, że grupa nie wiedziała o samobójstwie. Ada mówiła o tym chyba tylko Bartkowi i dokończyła już osobiście na nagraniu setki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anapara: i nie oznacza, że się to wydarzyło. W tym sęk. Pytanie mogło (nie musiało - to tylko hipoteza) mieć znacznie bardziej niewinny kontekst.
  • Odpowiedz