Wpis z mikrobloga

kurde mirki help xD
muszę zamontować jakoś rure z małej klimy do okna dachowego.
Próbowałem takie materiałowe "uszczelki" do okna dachowego ale to szit totalny.

Niestety nie mogę zamontować normalnej klimy na zewnątrz, ta wewnętrzna w miarę daje rade (małe mieszkanko).

Widziałem takie wstawki TermoBlock UP, ale drogie cholerstwo xD ma ktoś jakieś pomysły?
#kiciochpyta #pomocy #klimatyzacja #poddasze
naktergal - kurde mirki help xD 
muszę zamontować jakoś rure z małej klimy do okna da...

źródło: IMG_0331

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@naktergal: Zwracam uwagę na jeden istotny fakt. Jak rura "wydechowa" będzie szczelnie wyprowadzona na zewnątrz, to skądś musi dopływać nowe powietrze do mieszkania. Ja tak zrobiłem kiedyś w kawalerce i co się okazało? Otóż zasysało mi wówczas powietrze z kanalizacji przez bardzo płytki syfon brodzikowy! Po kilkudziesięciu minutach waliło w łazience kanalizacją. Po kilku godzinach w całym mieszkaniu. Tak więc zadbaj o to, by nowe i czyste powietrze skądś mogło wlecieć
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: w piwnicy ale odklejka, wiecej czasu spedzam poza domem niz w (spotkania, eventy, wystawy itp). a sledzic nie musze robi to skrypcik. i ciekawostka dla ciebie wynik iq z polowy tamtego roku to 147.
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile: tak tak kazdy z nas posiada auto. po co mamy jezdzic w smierdzacym zapchanym glosnym zbiorkomem o rowerze nie mowiac. chcesz dowod zrobie ci fotkie ale dla ciebie to i tak nie dowod bedzie
  • Odpowiedz
@adminek84: Dawaj fotkę, jak każdy z użytkowników stoi przed swoim samochodem, z lewej ty, w środku córka, a z prawej twoja partnerka lub partner. Partnerka lub partner podskakują (ujęcie w powietrzu), córka robi jaskółkę, a ty kucasz.
Jak zobaczę to uwierzę.
  • Odpowiedz