Wpis z mikrobloga

Fuck EBU!

Takie cyrki co się odwaliło przechodza wszelkie pojęcie. Izrael nie różni się niczym od ruskich. Wręcz są nawet gorsi bo ruskie rakiety wybuchają na osiedlach głównie przez ruskie algorytmy celowania, a Izrael używa bardzo precyzyjnej amunicji bo zabijać jak najwięcej cywilów.

Kraje agresorzy nigdy nie powinny być dopuszczane do tego konkursu. Jeszcze to ustawione głosowanie televotingu. EBU jawnie oszukała wszystkich podając sztuczne wyniki dla Izraela.

Przypominam, że bardziej buńczucznej ksywki niż EDEN GOLAN nie dało się wymyślić, a oryginalna nazwa piosenki "October Rain" nawiązuje do ataku hamasu. Nie ma to jak mordować masowo cywili na niespotykaną skalę i jeszcze o tym śpiewać.

Wywalili Joosta za nie wiadomo co, a chamowatych rzymian, którzy prowokowali wszystkich dookoła na każdym kroku już nie. Nie udostępniono żadnego dowodu na jego dyskwalifikację. Dopóki się nie wiedziałem co się odwalało za kulisami to nie miałem pojęcia, czemu nawet artyści nie lubią tego śpiewającego gestapo

#eurowizja
  • 9
  • Odpowiedz
Wręcz są nawet gorsi bo ruskie rakiety wybuchają na osiedlach głównie przez ruskie algorytmy celowania, a Izrael używa bardzo precyzyjnej amunicji bo zabijać jak najwięcej cywilów.


@cwlmod: xDD

  • Odpowiedz
@Kantarek: A ja gardzę kulturą i religią palestyńczyków. Co nie oznacza że będę popierał ludobójstwo. Nie popierałbym też rozstrzeliwania losowych cywili z Petersburga czy innego Muchosrańska.
  • Odpowiedz
  • 1
@Koscpsa: Delegacja rzymian to była banda chamów, którzy wkurzali pozostałych uczestników. Powinny byli być wywaleni na zbity pysk za to samo zachowanie, jeśli nie za mordowanie cywilów na wojnie.

Dla mnie rzymianie to obecnie najwięksi terroryści na świecie. Przebili straty cywilów w prawdziwej wojnie i chyba zabili więcej ludzi niż wszystkie zamachy terrorystyczne od 20 lat.
  • Odpowiedz