Wpis z mikrobloga

  • 0
@SpokojnyLudzik upewnij się, że masz skrypt Wykop XS w wersji 3.0.44 bo eksplozja plusów i ukrywanie znalezisk wymagają aktualnej wersji XS.

Nie wiem jaki pasek u górze chcesz poszerzać, nie zrozumiałem tej części.
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: wygląda na jakiś błąd listy powiadomień, gdy wszystkie powiadomienia masz przeczytane.

Jaką masz szerokość okna przeglądarki, możesz to sprawdzić, żebym mógł naprawić ten błąd?

Poklikaj tutaj:
WykopX - @SpokojnyLudzik: wygląda na jakiś błąd listy powiadomień, gdy wszystkie powi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@WykopX: Chrome 109... nie działa animacja, ukrywanie wpisów, kreska zakopów i wykopów... to musi być ten sam błąd, co wtedy... nie wiem czy pamiętasz... kiedyś coś zmieniłeś i od razu wszystko zaczęło działać...
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: Ahh, ten stary Chrome 109.
Zainstalowalem 109 i sprawdzilem, jest tak jak mowisz, sporo funkcji nie dziala, no bo niestety Chrome 109 jest zbyt stary.

nie wiem czy pamiętasz... kiedyś coś zmieniłeś i od razu wszystko zaczęło działać...

No faktycznie, bylo kiedyś coś takiego. Pamiętasz przy którym wpisie o tym rozmawialiśmy, żebym mógł sobie to odświeżyć?
  • Odpowiedz
  • 1
@SpokojnyLudzik świetnie, dzięki wielkie
( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Spróbuję to przeanalizować jeszcze raz i naprawić jak najszybciej.

Takich użytkowników to każdy programista by chciał :)
  • Odpowiedz
@WykopX: animacja plusów zaczęła działać, pojawił się przycisk "zakop" na stronie głównej pod znaleziskami, ale mirkoukrywacz nie działa, pasek wykopów i zakopów też nie... hmmm innym pewnie działa? ()
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: No niestety nie mogę obiecać, że na starym Chromie 109 wszystko będzie działać tak samo jak na najnowszym, aktualnym w wersji 124, bo to po prostu niemożliwe. Zrobiłem tyle ile mogłem i naprawiłem błędy w kodzie. Teraz to już jest raczej kwestia starego silnika przeglądarki.
  • Odpowiedz