Wpis z mikrobloga

@Nedkelly2: od urodzenia tak mam, badałem się parę miesięcy temu (tarczycę też) i nic nie wyszło, po prostu taka uroda przegrywa z wyglądu :D

  • Odpowiedz
@odyn88: Gościu co ty za damage control stosujesz przecież widać było że nafukałeś się kryształu xD już nawet pomijając ten wytrzeszcz to przed walką głowa ci latała jakbyś był marines w Faludzy na patrolu w zabudowaniach haha
  • Odpowiedz
@odyn88: Zbadaj USG tarczycę + prywatnie przeciwciała hashimoto + alt. Możesz mieć normalne wyniki TSH, a realne problemy :)

Moja narzeczona miała przez cały czas poprawne wyniki wg. POZ, a jak zbadała więcej już prywatnie okazało się, że jest duży problem
  • Odpowiedz
@Thana: również robiłem tego typu szczegółowe badania i wszystko było w normie (prywatnie)

czytałem kiedyś na internecie gdy jeszce były normalne fora, gdzie była osoba z podobnymi dolegliwościami do mnie ale żaden lekarz nie mógł stwierdzić co to dokładnie jest.
Czyli wytrzeszcz, podkrążone oczy, trudności na skupieniu się, czesta senność, nonstop "obczajka" oczami dookoła. Juz się dawno nauczyłem z tym żyć a psychoterapeuta pomógł ustawić psyche po traumach z dzieciństwa
  • Odpowiedz